Slucajnost ili...

1) New York City ima 11 slova.
2) Afghanistan ima 11 slova.
3) Ramsin Yuseb (terorist koji je prijetio da ce srusiti Blizance
1993. godine) ima 11 slova.
4) George W Bush ima 11 slova.

Ovo bi mogla biti puka slucajnost, ali postaje zanimljivije:

1) New York je bila jedanaesta savezna drzava SAD-a.
2) Prvi avion koji se zabio u Twin Towers je bio let broj 11.
3) Let 11 je imao 92 putnika. 9 + 2 = 11.
4) Let 77 koji se takoder zabio u tornjeve je imao 65 putnika. 6 + 5 = 11.
5) Tragedija se dogodila 11. rujna, ili kako Ameri kazu, 9/11. 9 + 1 +1
= 11.
6) Datum tragedije (9/11) se poklapa sa Americkim brojem za hitne
sluzbe (911). Opet 9 + 1 + 1 = 11.

Slucajnost? Nastavite citati, pa cete mozda promijeniti misljenje.

1) Ukupni broj poginulih putnika otetih aviona je 254. 2 + 5 + 4 = 11.
2) 11. rujna je 254. dan u godini. Opet 2 + 5 + 4 = 11.
3) Bombaski napad u Madridu se dogodio 11.3.2004. 1 + 1 + 3 + 2 + 4 = 11.
4) Tragedija u Madridu se dogodila tocno 911 dana nakon napada na Blizance.

Tu postaje jako cudno.

Najpoznatiji simbol SAD-a, nakon zvjezdica i crta sa zastave, je
Americki Orao.

Stih koji slijedi je preuzet iz Kur'ana, Svete knjige Islama.

'Zapisano je da ce sin Arabije probuditi strahovitog Orla.
Ljutnju Orla osjetit ce svi u zemljama Alaha, i
makar ce neki drhtati u ocaju, drugi ce u nadi govoriti:
ljutnja Orla je ocistila zemlje Alaha i tamo je zavladao mir.'

To je stih 9.11 u Kur'anu.

Jos uvijek ne vjerujete?

Probajte ovo:

Otvorite MicrosoftWord i napravite sljedece:

1) Utipkajte Q33 NY . To je sluzbeni naziv leta prvog aviona koji se
zabio u Twin Towers.

2) Zacrnite ih i povecajte font na 48.

3) Promijenite font slova na WINDINGS.

Uvjereni?
 
ovo nikako nemoze bit slucajno......mozda se događanu prorocanstva napisana prije tisuce godina...
brale treci misec je a u splitu lakano leprsa snijeg !!
dali je ovo kraj covijecanstva...?? :| :err:
 
CroatianTROOPER said:
brale treci misec je a u splitu lakano leprsa snijeg !!
Zajebali rusi klimu.......

CroatianTROOPER said:
dali je ovo kraj covijecanstva...?? :| :err:

Priroda dala, priroda oduzela. A kraj čovječanstva ti se najavljuje bas svaki dan od 2000 godine. Tako da smo do sada trebali biti uništeni sveukupno 2261 dan ako mi računica valja(uzmeš-daš par dana). Em ragnarok, em apokalipsa, em majmunovo,....
Kraj čovjećanstva će se ispuniti kada jedna osoba stisne određeni crveni šalter u jednom bunkeru duboko ispod zemlje.

A ovo za wingdings?Sumnjam da su osobe koje su odgovorne za 9.11 išle i prčkale po fontbooku u windowsima i i izabrale baš q33ny zato što je to baš simbolički. Slučajnosti postoje ma koliko one sumnjive bile.

Da se razumijemo ja vjerujem u dosta određenih stvari, što uključuje i proročanstva i razne druge pizdarije(nemojte me krivo shvatiti) ali vjerovati za svaku pizdariju što vam kažu je stupidno.

Samo da dokažem za neke teze ovdje navedene da su samo splet gluposti i nekih slučajnosti. Predpostavimo da se napad dogodio 12.9.
OK?
12.9 je 255 dan u godini -> 2+5+5 je 12
see what i mean? i šta da je došlo manje ljudi u avion(nemam točne podatke koliko je sve ljudi bilo u avionima a sumnjam da ima i ostala raja)


Uostalom na http://metal.eu.org/fun/ potražite link na brojevni dokaz koji su sve ljudi bili mogući antikristi(obratite pozornost na množinu i uporabu perfekta). npr ronald reagan jer su mu sva tri imena(i srednje) imala po 6 slova -> 666 mu je bilo ime. I numerološki mu je u imenu 666.
Uglavnom glupost je ta moderna numerologija i korisna je kao i flaširni smog.Thats my opinion.
 
Snake said:
nista je to care, u Mostaru je '94 padao sredinom petog mjeseca

Oko 1996-7 je krajem 4 mjeseca padao snijeg u Zagrebu. A po pričanjima i nekim pizdarijama što sam čitao to nije ništa neobično jer je mogućnost da pada snijeg u petom mjesecu donekle velika jer je to ipak prijelazno sezonsko razdoblje.
 
Rainmaker_RI said:
Ok, back to topic. Jel vjerujete da je ono gore slucajnost ili je sve isplanirano?
stara finta... mislim da je sve to čista podudarnost, ali onaj ulomak iz Kur'ana me je malo zatekao ... :shock:

No, no we can't let them take anymore...
We're the land of the free ... :fist:
 
vi koji ste ostali sokirani ovim gore navedenim cinjenicama gledate to na krivi nacin
vi to gledate gle imam odrednjem broj stvari koji se podudaraju.
na momenat pogledaje stvari na malo drugaciji nacin. gledaje to ovako. imam dogadjaj i beskonacno mogucnosti. kolike su sanse da cu naci podudarnost?



numerologija? sve je to jedna velika varka. nije pitanje da li postoji neka matematicka veza izmedju neka dva dogadjaja pitanje je samo imam li dovoljno veliki intelekt da se doticne sjetim


ulomak iz kurana? ista stvar. da su spomenuli medjveda u tom odlomku umjesto orla nasao bi se neki biser koji bi u tom medvjedu prepoznao grizlija i opet bi povezao s amerikom sta mu je bio i cilj.
 
MaidenMadness said:
vi koji ste ostali sokirani ovim gore navedenim cinjenicama gledate to na krivi nacin
vi to gledate gle imam odrednjem broj stvari koji se podudaraju.
na momenat pogledaje stvari na malo drugaciji nacin. gledaje to ovako. imam dogadjaj i beskonacno mogucnosti. kolike su sanse da cu naci podudarnost?



numerologija? sve je to jedna velika varka. nije pitanje da li postoji neka matematicka veza izmedju neka dva dogadjaja pitanje je samo imam li dovoljno veliki intelekt da se doticne sjetim


ulomak iz kurana? ista stvar. da su spomenuli medjveda u tom odlomku umjesto orla nasao bi se neki biser koji bi u tom medvjedu prepoznao grizlija i opet bi povezao s amerikom sta mu je bio i cilj.

Baš tako. Metafore se mogu različito protumačiti. Zato i kada ljudi proučavaju bibliju ili kuran nađu veze na neke stvari koje su se dogodile, ali ne mogu "pročitati" budućnost.
Ako dovoljno dugo tražiš možeš naći veze između svega.
Ovo gore je možda čak i uštimana brojka(priznajte, koliko vas je uopće držalo kuran u rukama?). So it's a hoax
 
Snake said:
nista je to care, u Mostaru je '94 padao sredinom petog mjeseca
u st nema šanse da padne snijeg u 11,12,1,2 a kamoli u trecem misecu !
dali je to sve slucajnost ili prorocanstvo....tesko je reci, ali stvarno cudo da ima toliko 11ica. Ugalvnom u svim prorocanskim i svetim knjigama nam se ne pise dobro...tako da hm....neznam,,.,. :|
 
pa naravno da je MM-ov post najbliži pravoj istini ali nitko nije rekao da misli da su ti napadi baš ciljani na taj dan zbog broja 11. ja ne vjerujem u horoskop i općenito u takve stvari, ali mislim da se napad isto tako mogao dogoditi ( da je bilo malo drukčije planiranu) 8.9, ili 27.9. ili bilo koji drugi dan
 
Back
Top