SLIKE MILANO

Blago vama!!!!!!!!!!!!! Slike su presavršene!!!!!!!!!!!(*slin* *slin*)
Ovo me malo rastužilo jer sam se sjetila kako su frendici (a onda i nama) propale sve slike
na koncertu u Zg. Imala je najbolju poziciju od nas, slikala cijelo vrijeme, a onda
idemo razviti i bum, nema ništa. Bili su joj krivo postavili slike u fotić i ništa se nije ni slikalo! :(

Al za ovo :edmetal: :banana: :)
(super je ova di Dave gleda u zastavu LOL )
 
GrimReaper said:
sad su vidjeli kako su hrvati ludi pa možda navrate do nas na slijedećem touru!
navratit ce care oni na svakoj turneji, samo treba organizator iskesirati pare
 
ma nije baš dave obraćao pozornost na zastavu, mislim da i nije skužio šta je pisalo.
btw
ova slika s Duoma je odlična, šteta što nismo svi
 
Prijedlog. Da ne krene zavrzlama s tima slikama, ko je kome šta i kako dao ili nije, ajmo mi lijepo otvorit novi account u photobucketu koji će biti poznat svima, i da svi tamo uploadaju slike?

Evo ja otvorila, tu su podaci;

PHOTOBUCKET:
username: MaidenWorld
password: maidenworld

Ako kome šta bude trebalo :
E-mail:

Your Yahoo! ID:
maidenworld06

Your Yahoo! Mail Address:
maidenworld06 maidenworld06@yahoo.com

If you forget your password you will be asked for the following information.
Security Question:
Date of Birth: March 26, 1987
Who was your childhood hero?----> Korgoth!!!!!!!!
ZIP/Postal Code: ---> 52220

tamo možete gledat updates i ta sranja ako vam se da ;)


ETO ja u svoje uploadat kad dođem doma sad mi se neda jer žurim imam bus u 13:45
 
Moram pohvaliti axy i posebno deanmi za nacin na koji su postali slike.

Deanmi je to napravio savrseno ... mala slicica na kojoj se sve moze vidjeti i koja ne razbuca cijelu stranicu, a za one koje zele vecu rezoluciju mogu kliknuti na sliku.

Pocet cu brisati velike slike (pogotovo ona stipina od 2048x1536) jer je tema totalno nepregledna.

Ajde sredite to. Ako ne znate kako neka vam deanmi objasni korak po korak kako.
 
Super slike.... genijano.

Vidim naš znaštitni znak Toni (Harris) se dobro proveo. Nadam se da mu je poslužila passica koju sam u ostavio na "čuvanje". Baš mi je drago da ste se dobro proveli i pohvatali znojnice...
 
Pa dobro, boga mu! Gdje su te slike? Hocu vidjeti jos slika iz Milana! Ajmo ljudi, przite makar sve to na cd-e i distribuirajte od osobe do osobe...
 
Gul_Ranek said:
Pa dobro, boga mu! Gdje su te slike? Hocu vidjeti jos slika iz Milana! Ajmo ljudi, przite makar sve to na cd-e i distribuirajte od osobe do osobe...

da :err:
 
Gul_Ranek said:
Pa dobro, boga mu! Gdje su te slike? Hocu vidjeti jos slika iz Milana! Ajmo ljudi, przite makar sve to na cd-e i distribuirajte od osobe do osobe...

hihi ako budu distribuirali kao ti meni ASAP onda ćemo čekat još neko vrijeme... LOL

btw. kad ćemo na pivo?
 
Back
Top