set list turneje 2006.pogodak ili promasaj

ok, ne da mi se citirat posebno rečenicu iz ovog razgovora screamy-a i mirka, ali mo0ram samo nešto dodat,
ne možeš reći da te maiden tekstovi toliko ne zanimaju. možeš reći da više voliš solaže, ali ovako emotivne, duboke i značajne lyricse moraš primjetit. pokušaj ponekad.
btw i ja sam slične igre igrao s bratom, ali ne na određeno, on je puštao bezveze bilo kojih par sekundi pjesme
i za quest ti mogu reći da ju nikad nisu svirali, pa teško da će ju sad počet, iako je to odlična pjesma (posebno lyricsi)
a children bi se volio uvjerit da će ju svirat ali lagano sumnjam u to.
iako su to predobre stvari, ne bi ih na ovoj turneji zamijenio sa nijednom pjesmom sa AMOLAD-a jer su maideni tako odabrali i cijenim to, a AMOLAD je jaaaako dobar album i bilo bi šteta da ga nisu cijelog svirali.
jedino možda se slažem sa onim da su set listu trebali malo ispromiješat, a ne svirat pjesme redom kao s cd-a

BoBo said:
The Legacy je meni najbojla stvar s albuma, dok je Out of The Shadows najlosija (kad cujem gypsy child muka mi je).

ja bi prije koncerta vjerojatno isto tako rekao, ali taj Out of the shadows me od svih pjesama najviše na koncertu iznenadila. neka čudna dobra vibra je u zraku tijekom te pjesme, i teško da ju nakon koncerta mogu reći za najlošiju stvar s albuma. više ne znam koja bi to bila.
ali OOTS je iznenađujuće dobra live, tko zna možda samo meni, ali je nekako totalno fora vidjet sve te upaljene upaljače i mobitele
 
mirko123 said:
jedino ce mi po tebi taj koncert ostati u pamcenju...vec su odnosi bili uzdrmani i svirali smo lose i bez zara...


hvala na komplimentu ;)
ali Sign of the Cross je tako dobar bio, njega ste najbolje odsvirali... još uvijek ga imam cijelog na mobitelu ;) hihi

I nadam se da ćete opet svirat ako još svirate ;)
 
moguce je da jos nesto odsviramo u tom sastavu...ja pokusavam naci novi tribute to maiden...drago mi je ako si uzivala..nadam se da nije bilo katastrofa
 
mirko123 said:
moguce je da jos nesto odsviramo u tom sastavu...ja pokusavam naci novi tribute to maiden...drago mi je ako si uzivala..nadam se da nije bilo katastrofa

molim te, malo optimizma ;) ti i dario ste bili izvanredni ;)

setlista isto ;) clansman i sign of the cross, meni je samo zbog toga već bilo stepenicu više od bilo kojeg tributa ;)
 
ja obozavam x factor a i lakse mi je pjevati blazea....inace san mi je sprasiti live fortunes of war ili judgement of heaven
 
mirko123 said:
ja obozavam x factor a i lakse mi je pjevati blazea....inace san mi je sprasiti live fortunes of war ili judgement of heaven

LMAO ;) ja bi to rado čula ;)

u subotu u X-u svira Powerslave, jop jedan tribute maidena, koji su isto jako dobri
 
cuo sam za njih,nisam ih slusao...zelim ti ugodan provod..ljudi cesto pljuju po tribute bendovima,a ne shvacaju da mi svi to radimo iz ciste ljubavi.. pa mi sa sitnisem sto zaradimo ne mozemo niti struju platiti..najbolje su mi one face koje dodju na nas koncert i samo slusaju sto cemo zajebati
 
mirko123 said:
cuo sam za njih,nisam ih slusao...zelim ti ugodan provod..ljudi cesto pljuju po tribute bendovima,a ne shvacaju da mi svi to radimo iz ciste ljubavi.. pa mi sa sitnisem sto zaradimo ne mozemo niti struju platiti..najbolje su mi one face koje dodju na nas koncert i samo slusaju sto cemo zajebati

takve budale ne trebaš ni gledat jer oni još uvijek spadaju u rasu gljivica vulgaris ;)

Screw the universe!
 
mi kad smo svirali u zagrebu onda je jedan tip napisao da sam prestatican..da sam skakao po stageu sigurno bi napisao"gle debeli misli da je bruce"..ali dovoljno mi je vidjeti jedno zadovoljno lice kao sto si bila ti i onda znam da se je isplatilo svirati
 
mirko123 said:
cuo sam za njih,nisam ih slusao...zelim ti ugodan provod..ljudi cesto pljuju po tribute bendovima,a ne shvacaju da mi svi to radimo iz ciste ljubavi.. pa mi sa sitnisem sto zaradimo ne mozemo niti struju platiti..najbolje su mi one face koje dodju na nas koncert i samo slusaju sto cemo zajebati

To su ti luzeri koji su tamo sami da bi srali neki qrac i da se isfuravaju kako oni znaju prepoznati da niste u notu tocno odsvirali solo... Kad budu sami imali muda i znanja da idu svirat tribute neka se onda jave.

Podrzavam totalno tribute bendove a pogotovo one kod kojih vidis, kad su na stageu, da sviraju iz svojeg gusta, da svaka nota dolazi sa puno osjecaja...
Bio sam par puta na "Eclipse" u Ksetu - tribute band iz slovenije, sviraju Pink Floyde. Kad ih gledas samo sto ne zaplaces.

Zao mi je sto ste se raspali. Nazalost nikad vas nisam cuo, pa ako skupis ljude za novi tribute samo javi kad ce bit neki koncert. Bas Bi htio cuti.
 
hvala ti na pozitivnom misljenju...nadam se da cu skupiti ljude... nije iskljuceno niti da big orra jos nesto odsvira u starom sastavu...
 
mirko123 said:
hvala ti na pozitivnom misljenju...nadam se da cu skupiti ljude... nije iskljuceno niti da big orra jos nesto odsvira u starom sastavu...


... and we shall never surrender...!

niste se ni trebali raspast baš ste super zvučali... još uvijek imam poster na zidu hihi
 
Back
Top