Rod Smallwood

Vaš dojam Roda

  • Pozitivan

    Votes: 0 0.0%
  • Negativan

    Votes: 0 0.0%
  • Nemam mišljenje o njemu

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0

Ivan

Active Member
zna li tko je li Rod Smallwood (menađer maidena) bio u zg-u 17.6.03, s njim bi bilo fora radit intervju,
što više saznajem o maidenima on mi se sve više čini pozitivan lik u maidenima, mislim da je on jedan od najvažnijih sporednih stvari za neki bend, a on je IMO u maidenima bio (i je) čisti pozitivac
 
niti jedna riječ o rodu, :?
pa da čovjek je s maidenima tek nepunih 30-ak godina
 
Ako su Maideni prodali 50-60 mil. albuma, a nisu radio-friendly, znaci da je dobro odradio svoj posao.
 
BoBo said:
Ako su Maideni prodali 50-60 mil. albuma, a nisu radio-friendly, znaci da je dobro odradio svoj posao.

Meni je taj Rod legenda, a zna li tko je li bio u zagrebu, ide li on na sve nastupe maidena na turneji
 
Maiden croatia said:
Upoznao ga i slikao se... Ta mi je slika gotovo draža nego slika sa članovima.

:?
ok, i ja ga volim ali da mi je draži od nekih članova benda, nije :?
 
Nisam rekao on.. nego slika... Baš sam se oduvijek htio s tim likom upoznat, on je praktički od njih napravio ovo što su sad....
 
Maiden croatia said:
, on je praktički od njih napravio ovo što su sad....

ne bih se složio u potpunosti, ali da im je bio jedna od stabilnijih karika, to stoji
 
E znam da direktno nema veze s njim, al ste primjetili promjenu u Maidenovom logu? U ovom novom nema "kuka" ispod R,N,M. To mi je sjebano.....
 
Jaspel said:
E znam da direktno nema veze s njim, al ste primjetili promjenu u Maidenovom logu? U ovom novom nema "kuka" ispod R,N,M. To mi je sjebano.....

Nemoj sad da i ova tema ode u nekom drugom pravcu kao i sve ostale. :)
 
Jaspel said:
E znam da direktno nema veze s njim, al ste primjetili promjenu u Maidenovom logu? U ovom novom nema "kuka" ispod R,N,M. To mi je sjebano.....

BoBo said:
Nemoj sad da i ova tema ode u nekom drugom pravcu kao i sve ostale. :)

ali napiši to u ''zanimljivosti o maidenima'' pa bi mogli prokomentirati
 
Back
Top