Rock am Ring / Švedska

Gul_Ranek

Member
Je li netko nabavio mozda koncert sa RaR-a koji je bio emitiran na televiziji WDR, i hoce li netko nabavljati koncert iz Švedske koji æe biti emitiran na švedskoj televiziji (5.1 sound, 21 kamera)?

Cheerio :D
 
Gul_Ranek said:
Je li netko nabavio mozda koncert sa RaR-a koji je bio emitiran na televiziji WDR, i hoce li netko nabavljati koncert iz Švedske koji æe biti emitiran na švedskoj televiziji (5.1 sound, 21 kamera)?

Cheerio :D


mislim da æe èmarec pošalji mu pm
 
da brzinski zbiberim :D

Many sources tell us that the broadcast of the Ullevi show to the Swedish and Finn television will last for 150 minutes, while the current set lasts for about 110 minutes.

This length doesn't include the interview that will be on TV on the previous day.

Nicko said in his diaries that the set wouldn't change for the rest of the tour, but since 21 cameras are present to broadcast the event, some think that the band is willing to add some songs for a future DVD release of the show.

A DVD of this tour has been confirmed by Bruce here, but the contents are yet unknown.
 
Nemojte se previse nadati. Mogu jedino dodati Charlote the Harlot.

Ako tako bude vjerojatno ce je dodati u setlistu na prethodna 2-3 koncerta da je uvjezbaju.
 
ÈmareC said:
Da direkt na komp! u mpeg2 snima! pa na dvd zapržit i poslat naciji!

sad si se to sjetio, e da si to napravio par mjeseci imao bi najbolju izbornu kampanju i bio bi sad u opèinskom poglavarstvu. :D
 
inace na netu sam nasao torrent od toga
kaze lik da je ripao u dvd kvaliteti a 3.8 gba koliko zauzima file to mi djeluje uvjerljivo
samo da se skida malo brze od 40kbs

valjda ce sutra biti bolje
 
Evo, Cmarec mi upravo javlja SMS-om da ima koncert i to na dva DVD-a, no problem je sto je on sada u Zagrebu, a dvd-i su u Slatini.
 
skinuo sam i ja ali to sto sam skinuo ide na jedan dvd tako da mozete uzeti od cmarca ili mene
uvijek se da dogovoriti za neki tradeic :D
 
eo zbavio si i ja Ulevi na DVDu (tj skinuo na faxu), i PAL i NTSC verziju.....

sta drugo reci vec: A u picku materinu jes' dobro :D
 
Back
Top