Pitanje oko SOT bootlega

zb10948

New Member
Pozdrav ruljo. Evo, prvi post na ovom forumu, prvo da pozdravim sve mejdenofile ovdje, pa onda pitanje :)

Koliko znam, jedini koncert koji je profesionalno sniman, sa Somewhere In Time turneje, je onaj u Spectrumu (filadelfija). Nedavno sam narucio od krasnog covjeka preko velike bare da mi ga snimi i posalje vamo (u ST), naravno uz kompenzaciju troskova snimanja medija, putnih itd...

Medjutim, taj bootleg nije potpun. Fali Sea Of Madness, a to mi je druga najdraza stvar od njih. Pa me interesira, ima li koji audio bootleg, da je potpun, a da je sniman direktno iz miksete, znaci ne publika i slicno?

Vidio sam dio showa iz Pariza, tip je snimao profi kamerom iz drugog reda, stvarno fantasticno s obzirom na okolnosti, al radi tih okolnosti (pozicija monitora naspram kamere), se Adrian skoro pa ne cuje, a i nije bas u kadru 90% vremena :(

Pa eto, ako tko ima iskustva sa SIT bootlegima, nek da koji savjet. Usput, vidim da ovaj sajt ima DC++ server, jel se moze stagod toga nac tamo? Poslao sam PM prije par dana prvom iz one FAQ liste, tocno formular kako ide, nema jos odgovora za dobit acc za DC++ server. Jel mozda taj tip otisao sa foruma, da se javim nekom drugom?

Hvala, i naravno, Up The Irons ;)
 
Mislim da SOM nije sviran u Philadeplhiji, ali nisam 100% siguran. Provjerio sam na brzinu desetak koncerata s americkog dijela turneje i samo na jednom je sviran.

Ne postoji niti jedan drugi bootleg s te turneje da je sniman s profesionalnom opremom.

Sto se tice DC huba probaj s ostalima ako ti nitko ne odgovara par dana.
 
Sviran ili ne, nema ga na snimci tako da nije ni bitno. Spectrum je jedini sniman sa profi opremom (za TV broadcast cini mi se), jesi siguran da niti jedan drugi koncert nije sniman iz miksete? Dakle samo audio, na www.maidenfans.com/imc, pa bootleg sekcija, pise da su koncerti

Colston Hall, Bristol UK, 8th October 1986
Bercy, Paris FRA, 29th November 1986
Rosemont Horizon, Chicago USA, 11th March 1987

ukljucujuci Spectrum snimani direknto iz miksete. Jesu li ovi bootlezi teski za pronac?
 
zb10948 said:
Sviran ili ne, nema ga na snimci tako da nije ni bitno. Spectrum je jedini sniman sa profi opremom (za TV broadcast cini mi se), jesi siguran da niti jedan drugi koncert nije sniman iz miksete? Dakle samo audio, na www.maidenfans.com/imc, pa bootleg sekcija, pise da su koncerti

Colston Hall, Bristol UK, 8th October 1986
Bercy, Paris FRA, 29th November 1986
Rosemont Horizon, Chicago USA, 11th March 1987

ukljucujuci Spectrum snimani direknto iz miksete. Jesu li ovi bootlezi teski za pronac?
prva 2 nisu, za treci neznam
 
Back
Top