pa nesto nevezano za glazbu nego za zene

Snake said:
mescheene da ovdje raja boluje od kronicnog nejebitisa :D

Taj sam LOL . Malo je cura s kojom se mozes puknut i ostat dobar prijatelj a ne u neke veze ulazit. Ne vidim u cemu je problem da se musko i zensko puknu ako se privlace fizicki. Valjda se cure srame ili ih je strah ili neam pojma...il nisam u pravu...
 
Rainmaker_RI said:
Taj sam LOL . Malo je cura s kojom se mozes puknut i ostat dobar prijatelj a ne u neke veze ulazit. Ne vidim u cemu je problem da se musko i zensko puknu ako se privlace fizicki. Valjda se cure srame ili ih je strah ili neam pojma...il nisam u pravu...

Ma...
jer cura time postaje kurva a vi frajeri ... jer VEĆINA vas to razglasi svima u kvartu (mada postoje i cure koje tako funkcioniraju)
ponavljam, VEĆINA :suck:

btw... nađi si frendicu s kojom ćeš prije ili poslije uć u vezu pa ćeš imat oboje :D :D
 
axy said:
btw... nađi si frendicu s kojom ćeš prije ili poslije uć u vezu pa ćeš imat oboje :D :D

Pa to mi je i u planu :wink: . Zaebavam se, neda mi se nista trazit, kad se desi se desi i to je to.
 
Rainmaker_RI said:
Pa to mi je i u planu :wink: . Zaebavam se, neda mi se nista trazit, kad se desi se desi i to je to.
spontanost rules :D :D :D
a i :clansman: ima svojih prednosti
buhahaaah
 
ljudi upoznao sam pjevačicu 'putokaza' i mogu samo reći da je ženska preodlična :oops: :oops: :oops:
zove se Dunja i nastupa danas u sklopu bok festa, ajme meni nisam nikad vidio (uživo) ništa ljepše
 
kad smo već kod toga tko je zgodan ...
ja bi onog session basista iz Hypocrisyja
što je dobar ... :D :D a tek kosa :p :p
 
eh žene nemoš s njima nemoš bez njih :wink:
ja sam u potrazi(quest for woman) al možda se i previše trudim pa nisam zanimljiv...probaću taktiku kuliranja pa ćemo vidit šta će biti :D
 
Masu cura me dosad razocaralo kad sam se najvise ponado su me odjebale, najprije sve 5, pokazuju znakove ovo ono, a poslje odjeb, zato se vise uopce necu trudit, cisto me zaboli. Solo je najbolje.
 
axy said:
kad smo već kod toga tko je zgodan ...
ja bi onog session basista iz Hypocrisyja
što je dobar ... :D :D a tek kosa :p :p

ma ali ja sam ovu curu zbilja upoznao , nije sad da sam ju vidio na tv-u i da sam se ost'o paf.
jednostavno cura je zakon, samo šteta što je u rijeci :(
dosad nisam bio neki ljubitelj putokaza :err:
ali dunja je zakon
 
Rainmaker_RI said:
Masu cura me dosad razocaralo kad sam se najvise ponado su me odjebale, najprije sve 5, pokazuju znakove ovo ono, a poslje odjeb, zato se vise uopce necu trudit, cisto me zaboli. Solo je najbolje.
poznato mi je
najjace su mi ono kada pokazuju sve simptome oko njih se motas pitas ih za izlazak na pice, pristanu i onda odjednom pocnu sa spikom moj decko ovo moj decko ono.... LOL
jebo te takve su mi najjace
 
MaidenMadness said:
poznato mi je
najjace su mi ono kada pokazuju sve simptome oko njih se motas pitas ih za izlazak na pice, pristanu i onda odjednom pocnu sa spikom moj decko ovo moj decko ono.... LOL
jebo te takve su mi najjace

Joj njega, pa cure hoće besplatno piće. LOL
 
Pa zašto jednostavno ne pitate curu čim vam se svidi dali ima dečka? Uštedite si i vrijeme i trud i živce, a i pare ... :D LOL
@ Ivan ---> znam da si ju upoznao, nadam se da je dobra kao šta pričaš ... možda ju i ja vidim kaomo tu po Rijeci ... ;)

Ma solo je najžešće. Mada je u dvoje (ponekad) zabavnije.
Meni je isto nedavno jedan lik dignuo živce - nakon mjeseci i mjeseci kava i svega, odjedom se mora posvetit faksu?? :x :? wtf?? :shock: Mislim da odustajem od metalaca. :( LOL
Life's a bitch.
And so am I.
:evil: :suck:
 
axy said:
Mislim da odustajem od metalaca. :( LOL
Life's a bitch.
And so am I.
:evil: :suck:

krivi forum za reći takvo što.

Gul_Ranek said:
Koliko ima godina, da mi Rijecani to istrazimo? Sto kazes, Rainmakeru? :D

Salim se, Ivane, NHF! :banana:

ma jesam zatreskao sam se, ali dolazim ja u rijeku krajem 5. mjeseca pa ću se vidjet s njom, a nadam se i s vama rječanima
 
Ivan said:
ma jesam zatreskao sam se, ali dolazim ja u rijeku krajem 5. mjeseca pa ću se vidjet s njom, a nadam se i s vama rječanima

Super, ja oko 22.05 slavim rodjendan, pa ako budes u blizini...
 
Back
Top