OT: Thompson

Volite li ga ili ne?

  • Da

    Votes: 0 0.0%
  • Ne

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
Status
Not open for further replies.
Gul_Ranek said:
Fucking wanker,,,,,,! Maideni su nedodirljivi,,,,,, Oni su svetinja, ne mo's tako po njima! hihihihihi Bruce zakon,,,,,

WTF!?!??!??! :? :?

BWAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA bravo majstore!
 
Gul_Ranek said:
Fucking wanker,,,,,,! Maideni su nedodirljivi,,,,,, Oni su svetinja, ne mo's tako po njima! hihihihihi Bruce zakon,,,,,

SRAM TE BILO LOL LOL LOL LOL

@likvor - koliko ja znam maideni ne okupljaju svoje fanove priko "ubij zakolji srbe i hrvatska jedina najbolja zemlja na svitu koja je propatila prije 150000 godina jedan teški rat" a bome mislin da se klijentela koja dolazi na thompsona i maidene ne može uspoređivat osim iznimaka a iznimka potvrđuje pravilo :D a dobrotvorne svrhe su spomenute U KONTEKSTU jer onda po tom ravnanju ne bi trebala ni postojat glazbena scena nego samo humanitarne kuće i akcije...get it?? hipotetički rečeno i uzeto za banalni primjer
 
:?

Bash i ne, al dobro. Po meni je ovo gledanje na stvar iz samo jednog kuta, a ovo za zakolji srbe i ostale piz*****e, ne ulazim, a ako ćemo po tome gledati većina bandova ima blago rečeno diskutabilne tekstove i teme albuma.
 
što reci....thompson je trenutno sigurno broj 1 glazbenik u hrvatskoj. Zadnji album mu je htjeli to vi ili ne jako dobar i ima blagi metal štih..
 
ma ja mislin da je ovo s tomsonon sve otišlo predaleko... ne gleda ga se samo kao pjevača nego su ga uzdigli ko največeg heroja koda nas je on sve obranija,,, + to sta se predstavlja ko veliki vjernik,,,, neznan.. too much if u ask me,,,
 
Dickinson's legacy said:
ma ja mislin da je ovo s tomsonon sve otišlo predaleko... ne gleda ga se samo kao pjevača nego su ga uzdigli ko največeg heroja koda nas je on sve obranija,,, + to sta se predstavlja ko veliki vjernik,,,, neznan.. too much if u ask me,,,

A dobro su to i mediji zakuhali pa i raznorazne udruge(npr. židovska udruga je tražila da se koncert ne održi i da murija intervenira u zagrebu) koje daju publicitet svemu pa je to automatski i bolje posjećeno(npr. marilyn manson u hrvatskoj kada je bio).
A budimo iskreni, čovjek JE bio u ratu i bio JE na prvoj liniji. To što se pjevanjem uspio izvući to je druga stavr. A ovo za predstavljanje velikog vjernika. A to može biti i kao S.J. shema, kao ono ja jesam veliki vjernik ali se zato NE držim gotovo niti jedne smjernice. Ja ga ne poznam i ne mogu tvrditi ali to može biti i marketinški trik.
 
Gul_Ranek said:
Fucking wanker,,,,,,! Maideni su nedodirljivi,,,,,, Oni su svetinja, ne mo's tako po njima! hihihihihi Bruce zakon,,,,,

LOL :D LOL :D LOL LOL LOL LOL

likvor said:
A dobro su to i mediji zakuhali pa i raznorazne udruge(npr. židovska udruga je tražila da se koncert ne održi i da murija intervenira u zagrebu) koje daju publicitet svemu pa je to automatski i bolje posjećeno(npr. marilyn manson u hrvatskoj kada je bio).
A budimo iskreni, čovjek JE bio u ratu i bio JE na prvoj liniji. To što se pjevanjem uspio izvući to je druga stavr. A ovo za predstavljanje velikog vjernika. A to može biti i kao S.J. shema, kao ono ja jesam veliki vjernik ali se zato NE držim gotovo niti jedne smjernice. Ja ga ne poznam i ne mogu tvrditi ali to može biti i marketinški trik.
ma vjernik u jednoj pjesmi, u drugoj psuje pas mater
 
dovoljan dokaz njegove "vjere" je ono sta je doda na jasenovac i nista mi vise ne triba :) a i svi koji se prave veliki vjernici su uglavnom največi nevjernici ... ma puno toga kod njega je samo maska za masu :) počevši od dentjere hehe no just kidding ;)
a istina ista stvar i ko s mansonon ;)
 
up the irons

meni je thompson glazbeno jako dobar,pogotovo zadnji album...vidi se da voli maidene..njegovi tekstovi i poruke su mi bezveze...najprije smo 50 godina zivjeli u 1941.,sad cemo sljedecih pedeset zivjeti u 1991....ja sam hrvat ali ne smatram da smo mi hrvati po bilo cemu bolji ili gori od ostalih...mene poruke tipa domovina ,bog i obitelj ostavljaju potpuno ravnodusnim...smatram to cistom patetikom..ja volim svoje roditelje i bez thopsonovih propovijedi LOL .. frend mi je bio na koncertu i kaze da su prije koncerta pustali maidene a nakon koncerta je odmah svirala waysted years..da nisam radio otisao bih na koncert jer mi je thompson glazbeno jako dobar
 
Dickinson's legacy said:
ma puno toga kod njega je samo maska za masu :) počevši od dentjere hehe ;)

LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL (morala sam!)

Lik je blago rečeno gadan,neznam kako jednoj mladoj curi u teenage-erskoj dobi ta grdosija sa glasom kao iz kontejnera može biti idol!
Pa to je braćo sramota za kuglu zemaljsku!
Ne želim nikoga blatiti ali moje mošljenje je da taj lik boluje od popularnog ptsp-a te da mu je nužno liječenje!
Doctor,doctor....Pleeeaseeeeeeeeeeeeeee.... LOL
Kladim se da kada bi se slučajno opet zaratilo u Hr.da bi pizde koje se klanjaju toj grdosiji,koje pjevaju stihove njegovih ''pjesama'',posječuju njegove ''koncerte'',pozdravljaju sa ''za dom spremni'' i busaju se u prsa te se parve ''kao''neke teške ''Hrvatine''prvi uhvatili šturu,izvinuli repiće i pobjegli ko kurve!
That's all folks!

Daj zaključaj Bobo,riga mi se više od Simpsona,hoću reć' Tomsona!Phhhhhhhh !8)
 
ewox mislim da uopce neznas sta pricas
thompson je u biti jako slican maidenu. Napravio je imidz, brand, ima svoj stil, karzmu, i još je totalno kontraverzan.
otiso je tako daleko da je postao aposlutni br.1 u hr, bas kao i iron maiden..
 
Veličanje nacionalnosti je u ostatku svijeta pohvalna samo se kod nas krivo gleda kada kažeš da voliš Hrvatsku. odmah svi ustaša i slično. znam, doživio sam to. zato ljudi trebaju početi razlikovati ustaštvo i nacionalizam jer su to dva pojma kaj su krivo uparena. a to što on pjeva o ratu, e pa da ga hebeš, čovjek ima svako pravo na to. kada se vidi s čim i u šta se išlo tada, danas su dobili veeeeeliki k**** u gu****, i čovjek pokušava probuditi svijest barem kod nekoga da se poštuje barem životi koji je dani za hrvatsku. a to što si neki klinci zabriju da su ustaše a od malo jačeg predca se skrivaju pod krevet plačući za mamicom je čisto afterefekt i neznanje i to je priča za sebe, jer nema veze s ustaštvom ni najmanje vec s općom ljudskom psihom(da, tvrdim da su ili glupi ili idioti ili razmažena derišta ili debilčeki ili jednostavno neuki).

A s muzičkog stajališta je prosjek. meni ni dobar ni loš. ima neke stvari koje imaju dobar muzički "štih2 ali da za par pjesama idem na koncert, pa to mi se bash i neda.

i btw. neka psuje i dicky je psovao :evil:
 
Jebeš Tupsona! ja slušam kvalitetnu, metal glazbu. ko ga jebe....uvijek nešto sere da nije ustaša, a kad mu pred nosom drže ustaške simbole onda se smješka....
 
likvor said:
i btw. neka psuje i dicky je psovao :evil:
ali nije nikad rekao da je vjernik

a ne moete uspoređivat maidene i thompsona, o je LOL
nema smisla
 
A jel ti treba biti vjernik za nepsovanje!!!!Ako i papa nije barem jednom rekao fuck onda sve..... LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 
a ja se slažen sa svima vama, i ewox i ivanom i likvorom :D
svak na svoju stranu je u pravu :wink:
sad sve to spojite i smiksajte pravu rečenicu LOL
 
likvor said:
A jel ti treba biti vjernik za nepsovanje!!!!Ako i papa nije barem jednom rekao fuck onda sve..... LOL LOL LOL LOL LOL LOL
ne papina ti je HOLY SHIT!!! al njemu se to oprašta jer si Bog uzme riječnik stranih riječi vidi da to znači sveta stolica i sve OK,,,,
al zato Bruce kad kresne ,, thats something ;)
a tomica mi malo uz sve to glupast izgleda,,,, cin progovori padne sve u vodu hihi kako je nekidan "triba ohladit glave , triba zaboravit i krenit dalje" i onda "naš narod sve brzo zaboravlja" LOL daj stoj iza onog šta kažeš jebemu,,,, al dobro neki ljudi ga vole i nek uživaju,njihiova stvar,,, sve bi bilo ok da se ne diže tlika prašina oko svega toga, da se one koji ga slušaju ne naziva ustašama i šta ja znan šta i da se one koji ga ne slušaju ne naziva neHrvatima ;)
 
dickinsonica said:
a ja se slažen sa svima vama, i ewox i ivanom i likvorom :D
svak na svoju stranu je u pravu :wink:
sad sve to spojite i smiksajte pravu rečenicu LOL

Brucie, Brucie,,,, hihihihihi? :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top