OT: Thompson

Volite li ga ili ne?

  • Da

    Votes: 0 0.0%
  • Ne

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
Status
Not open for further replies.
Gul_Ranek said:
Brucie, Brucie,,,, hihihihihi? :D

LOL LOL LOL LOL LOL

likvor said:
A jel ti treba biti vjernik za nepsovanje!!!!Ako i papa nije barem jednom rekao fuck onda sve..... LOL LOL LOL LOL LOL LOL
pa nije :wink:
zato i je papa :wink:
 
Ivan said:
pa nije :wink:
zato i je papa :wink:
i on je samo čovik ko i svi mi.. to mu je samo posa,,,, ne psuje dok su kamere on al iza željezne zavijese hihi ko zna šta se dogadja,,, dobro Pavao je bija legenda al ovaj švabo ,,,, LOL
 
CroatianTROOPER said:
ewox mislim da uopce neznas sta pricas
thompson je u biti jako slican maidenu. Napravio je imidz, brand, ima svoj stil, karzmu, i još je totalno kontraverzan.
otiso je tako daleko da je postao aposlutni br.1 u hr, bas kao i iron maiden..

@CroatianTROOPER
Prije svega,nemoj se uvrijediti i ljutiti,ovo je moje mišljenje,kao što ti stojiš iza svog,tako i ja iza svog!!!

Jako slican...
Daaaaaaaaaaaj,nemoj mi molim te to uspoređivati,please,luda sam na to!
Njegova je guzičarska sreća to što se pojavio u pravo vrijeme na pravom mjestu(mislim jos dok je rat bio)...A ovo preveliko forsanje je nepotrebno,baš kao što sam napisala prije...samo za ludare s ptsp-om i za one koje nemaju pojma o povijesti!
Neda mi se više pisati o njemu jer nije vrijedan spomena!
Netko je napisao u ovom kontekstu:''nije ustaša a smijucka se polugolim curicama s ustaškim kapama koje nemaju pojma o povijesti a za vrijeme rata nisu ni bile u planu''!
Man,svaka ti čast!!!
Imiđ,stil,karizma...Phhh...mislim da lik nije nikada čuo za to a kamo li da to ima!Njegov glas neću niti spominjati!
Može sanjati o lizanju Bruceove guzice a i ako kopira Maidene ja mu se prva smijem buahahahahhaaaaaa!
 
ma daj nabijem vas , ako ga oćete slušat , slušajte ga a ako nećete nemojte, no nemojte niti srat po njemu
jebo vas ja
ne znam nit koja je svrha ovakvog topica na forumu gdje dobar dio ljudi liže dupe maidenima i ne vide ništa dalje od njih
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top