OT: Slike usera!

axy said:
thanx...
A di su vaše??? :D
date topic za slike a slikama ni traga ni glasa
ccc :? ajde se deklarirajte, ne sramite se...
buhaha :D
moja ti je na 2.stranici ovog topica :wink: , samo što sad imam kozju bradicu i dužu kosu :)
 
Iron Domek said:
moja ti je na 2.stranici ovog topica :wink: , samo što sad imam kozju bradicu i dužu kosu :)
vidjela sam tu, postaj noviju ;)
postat ću i ja noviju kad se ofarbam LOL
 
evo moje 2 sličice, malo sam pozirao, inače (vidi se prema ponuđenom da ne bih mogao biti mister fotogeničnosti) ne poziram toliko
P3210562.jpg

P3210565.jpg
 
e kad nitko neće stavit sliku onda ću ja ...
prošla subota:

tko se boji zubara još? LMAO
P6250633-1.jpg


Spoda trampulina + Pašareta!!! (+ Vinko punker uletio)
P6250635-1.jpg



Girandella, Rabac party on the beach LOL
P6250629-1.jpg


Rijeka, after konc ;) (malo smo čudno svi ispali) LOL :D
denijaleon-1.jpg



ajde dajte malo slika ;) budite inovativni LOL LMAO
 
Evo malo iz Motovuna prosle godine:

motovun3.jpg

ovaj kreten s naocalama sam ja

Motovun1.jpg

buba i ja

motovun2.jpg

neam pojma

motovun4.jpg

jel vam poznat ovaj momak? trifunovic iz munji. zasviro nam je azru na gitarici i popio pivo s nama, covjek legenda.
 
pa nije li motovun filmski festival? ili ste na nešto drugo išli u motovun ali nemam pojma šta tamo još ima osim toga?
 
Ivan said:
pa nije li motovun filmski festival? ili ste na nešto drugo išli u motovun ali nemam pojma šta tamo još ima osim toga?

Bio je filmski festival, al za nas je bio pivski festival. 4 dana smo kampirali i pili, nijedan film nismo pogledali. Ove godine isto idemo.
 
Rainmaker_RI said:
Bio je filmski festival, al za nas je bio pivski festival. 4 dana smo kampirali i pili, nijedan film nismo pogledali. Ove godine isto idemo.
čroo.
ali ipak biste mogli istražiti kulturnu stranu festivala hehe, ove godine idem i ja ;)
 
Back
Top