OT: saxon koncert

za screamy-ja..ono u vezi benda se sve zakompliciralo..ne mozemo naci bubnjara pa smo vec na rubu da dignemo ruke od svega..mozda tip i ja nesto snimimo u studiju s placenim bubnjarom i basistom..javiti cu ti ako bude ikakvih pomaka...ne mogu vjerovati da onaj vokal vise nije u masterplanu
 
ma sve 5 stari , nije bed uopće , ako ćete ikad trebat još jednom maiden fanatika u bendu onda javi :wink:
 
S jučerašnjeg koncerta kratak report;):
MM je živ i zdrav(vidio ga svojim očima, nije mit :D :D ) ne znam di se poslije izgubio.
Što se tiče Sabatona, ljudi su razvalili nastup, šteta što je bio tako kratak. Obavezno poslušati, nabavite si albume i nek vam bude žao što ih niste vidjeli. imaju potencijala stajati uz bok maidenima, judasima, i inim veličinama metala. meni su prebolesnodobri!:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Najavili su i ponovni dolazak u hrvatsku ako će imati gdjegod kakav festivalčić ili turneju.
Grave Diggeri: nisu mi baš nešto bili do jučer ali su imali vrlo dobar nastup. moram priznati da su mi neke pjesme na koncertu ušle u uho samo tako. Priznajem sagriješio sam u njihovom slučaju :oops: :oops:.
rebellion lionheart i raven rulezzzzzzzzzzzz. :edheadbang: :edheadbang: :edheadbang: :edheadbang:
Therioni: žao mi je ali meni je to (sada ću ispasti pristojan) u najmanju ruku govance. Nisu mi baš ništa posebno, ali ko voli nek izvoli, tako da sam bio dvije minute unutra i onda van. Bljak.
Diggeri i Sabaton su se nakon nastupa pojavili i na ulazu tako da su svi dobili autograme i štatigajaznam. Simpatični i pristupačni svi a pogotovo Sabatoni koji nisu mogli vjerovati da je došlo ekipe koja im čak zna i riječi pjesama. uglavnom dečki su za zajebanciju i vrlo pristupačni.

Tako da skratimo: Poslušajte Sabaton!!!
 
Back
Top