OT: Ostvaren san - jeeeeeeeeeeeeee

Status
Not open for further replies.

Maiden croatia

Active Member
Ahm, dakle, naime, stoga, to jest....

Evo ovako... već neko vrijeme online se družim sa jednom jako lijepom, pametnom i posebnom djevojkom, koja je usto maiden fanatik moga ranga :evil:

Nakon toga smo se i osobno upoznali, iako je ona Istrijanka, a ja Dalmatinac, jer u tom slučaju daljina ne predstavlja neki problem. Uglavnom... Iako se to naslućivalo i prije, kad smo se zapravo upoznali buknula je lijepa i divlja jubav i ja sam napokon vidio da je bog točno znao što radi kad me odspojio od Ive, jer ovo što mi se sad događa mogu nazvati ljubavlju kakvoj sam se cijeli život nadao i o kojoj sam sanjao. Ne mogu vjerovati da mi je cura Maiden fanatik i da ću s njom bez beda moći pričati o Maidenima i pizditi na tu temu satima. Uglavnom, da ne duljim.... Ja i članica ovog foruma s nickom Ewox smo u vezi i baš se volimo (očekujem čestitke forumaša :banana: ). I tako danas ja i ona pričamo, a ona kaže... "Stipe, čuj, ovo meni djeluje sve lipo i savršeno i ne virujem da ikako drugačije more i biti, stoga, ako ovako nastavi biti, a ne sumnjam da oće, ja bi se za koju godinu volila udati za tebe. I znaš što mi je palo na pamet?" Ja pitam da što, a ona će meni: "Evo ovako, kada fan club bude imao svog stotog člana, pa maximalno dva mjeseca od toga, neovisno ako to bude sutra, ili za tri mjeseca, mi ćemo se zaručiti i to mojo željom, jer se, ako ovako potraje, želim udati za tebe. Ja sam napravio ovakve face :shock: :? :shock: , na tren sam se zamislio :cross: , pa opet malo :shock: :? :shock: , no onda se faca počela mijenjati. :D :eek: :p :oops: :roll: :evil: :wink: :suck: :banana: :headbang: , te sam joj dao :edkiss:

U glavi su kad se spomene brak prošle svakakve lijepe :bananabang: :grouphug: :bj: :breakdance: :kinkyfruit: i manje lijepe :withstupid: :clansman: :brainmunch: :deal: :edmad: :blah: stvari, ali rado sam pristao na taj dogovor. Dakle, nakon stotog člana, pa najdalje dva mjeseca od tad mi ćemo se zaručiti, a godinu dana kasnije oženiti. Ako budemo imali ćer zvat će se Luce, a ako bude sin biti će Adrian, a za dalje ne znamo.... što bude i koliko bude.

No, osim momačke i djevojačke, ja i Ewox imat ćemo pred pir nešto posebno: Maiden večer... Pozvat ćemo sve svoje prijatelje Maidenovce i sve članove ovog foruma na to, a virujte, to će biti Maiden večer u pravom smislu..... I ima da svi budemo :edmetal: :blaze: :headbang: :fist: :edtongue: :bananarock: :grouphug: :stickdance: :breakdance: :drum: :cheers: :guitar: :drunk: :bananadance: i da nam bude lipo. Čak se vječni trezvenjaci poput Ivana i mene moraju napiti. Posli će netko otići :zzz: , a netko :kinkyfruit: i biti će to lipi provod. Eto toliko da znate..... Napokon imam curu i to MAIDEN curu (sad vi mislite što želite pod ono MAIDEN), a to sam doista htio cijeli život. A sad je red na novim članovima, dakle još pedeset njih i mi se zaručujemo :)
 
Opa, svaka cast! :D :D :D :edmetal: :drum: :bananallama: (ovaj zadnji smajlic je najjaci)

Jos jedanput, svaka cast. (ako je to sve istina)
 
Ne,nije istina!
Šalim se!!!
NARAVNO DA JE ISTINA!! :eek: :shock: LOL LOL :banana: :banana:
Kako je Stipe to počeo pričati i širiti tu radosnu i lijepu vijest,nadam se da mi sutra neće pokucati reporteri i novinari na vrata !! :oops:
A i da se to desi...Pa,što!Ja i Stipe smo ludi,nenormalni i opićeni...sve je to u nešem stilu!!
LOL LOL LOL
 
e čestitke, srdačne, stipe ... nemam riječi... sretno vam bilo.

a znaš kaj je najaće stipe. kaj sam ja prije 2 tjedna isto otišao 30 kn dalje da se upoznam s curom koju sma upoznao online, koja je maiden fanatik i kojoj se ja sviđam...

hehe samo kaj sam ja premlad za udaju,... :suck:
 
A jesam ti zavidaaaaaan. Ja nikako da nadjem curu koja slusa Maidene :cry:

Puno srece u zajednickom zivotu :)
 
a tražio sam i ja 30 godina, pa eto...... Da mi je to neko rekao prije par miseci poslao bi ga u Pič Mat, ali ipak vrijedi ona da nikad nije prekasno i da će se, ako to doista želiš, vratiti dvostruko (Coelho, Alkemičar)

P.S. Neka ovo dvostruke Eva ne shvati na nepoželjan način :evil:
 
ma bravo i sve to, ali nema teoretske da ja popijem kap alkohola :wink:
:banana: :banana: drago mi je zbog vas (to sam ti rekao i uživo)
 
BoBo said:
Sretno Stipe. 300 km je nista. :D

Ajde BoBo nemoj im kvarit ;) bit će ok ;) ku moja sestrična može bit s tipom iz Njemačke već 5g skoro ;)

Ivan said:
ma bravo i sve to, ali nema teoretske da ja popijem kap alkuhola

hehe napit će te oni ako budu htjeli, bez da ti i skužiš ;) :D :D
 
axy said:
hehe napit će te oni ako budu htjeli, bez da ti i skužiš ;) :D :D

nema šanse
da znaš koliko je ljudi to već pokušavalo, pa nisam popio ni kap alkohola,
ne dajem ja svakome da mi toči u čašu, tj. ne dam nikome :err:
i ne razdvajam se od čaše dok ne popijem
 
Ivan said:
nema šanse
da znaš koliko je ljudi to već pokušavalo, pa nisam popio ni kap alkohola,
ne dajem ja svakome da mi toči u čašu, tj. ne dam nikome :err:
i ne razdvajam se od čaše dok ne popijem

sve je to u redu ...
nikad ti ne zaboravim ke izraz lčica si napravio kad sam ti onaj sok naručila. niti konobaričin kad sam naručila 2 pive + sok ;) :D :D

baš je bilo čroo
 
axy said:
sve je to u redu ...
nikad ti ne zaboravim ke izraz lčica si napravio kad sam ti onaj sok naručila. niti konobaričin kad sam naručila 2 pive + sok ;) :D :D

baš je bilo čroo

da, ali sok si mi dala zatvoren :wink:
baš ljudi nisu navikli vidjet u metal bircevima lika koji ne samo da ne pije alkohol nego rijetko pije i coca-colu, samo prirodno
JUICY FRUITS :headbang: :bananadance:
 
Ivan said:
da, ali sok si mi dala zatvoren :wink:
baš ljudi nisu navikli vidjet u metal bircevima lika koji ne samo da ne pije alkohol nego rijetko pije i coca-colu, samo prirodno
JUICY FRUITS :headbang: :bananadance:

hehe, ma meni je to bilo simpa, mada se zoltan sav smrknuo kad je to vidio ;) hehe... ali najbolje su bile one paštine (keksi) koje sam donesla njami njami
 
axy said:
hehe, ma meni je to bilo simpa, mada se zoltan sav smrknuo kad je to vidio ;) hehe... ali najbolje su bile one paštine (keksi) koje sam donesla njami njami

da, priznajem
ali mislim da sam tad pio cappy, i on je ok

CAPPY :banana:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top