OT: Nightwish otkrio novu pjevačicu!

Opaaaaa! Ova lici na nesto, za razliku od one prosle babe! :D

220px-Facts-anette.jpg
 
*Urchin* said:
.. Baš me zanima kako će ova otpjevat Tarjine pjesme.

Čut ćemo i vidjet,hahaaaa...Nije da ih pratim,ali koliko znam Nightwish su mi bili ok,posebice zbog Tarjinih glasovnih mogućnosti a btw.ženska mi je bila baš simpa i bilo mi je baš žao kad sam pročitala da više neće biti s dečkima...Samo znam da to više nikada neće biti onaj Nightwish!
 
Gul_Ranek said:
Grozota jedna. Strah bi me bilo sresti je u mraku.
mene bi bilo strah bilo koga sresti u mraku jebemu LOL al ona mi je nekako scary moran priznat,,, neeeee da je ružna nego neznan just scary,,, al na nekin slikama lipo ispadne a na nekim jebote skroz cudno,,,
 
Gul_Ranek said:
Grozota jedna. Strah bi me bilo sresti je u mraku.
meni je jedna od najljepših žena koje sam vidio u živo
ima prirodnu ljepotu i jaaaako dobre oči
 
dickinsonica said:
meni nije nimalo prirodna...al ok....ko voli nek' izvoli, kako ukus tako i tarju :D :D ja je ne bi hahaha
jebemu e ni meni nije prirodna nimalo LOL al eto,,,, ne zrači mi nekon pozitivnon energijon ni jednostavnošču,,,
 
Meni ova nova nije lijepa. Tarja je komad, samo šta na nekim slikama ispadne čudno a na drugima "normalno".
Mada me te njihove pojave ne zanimaju toliko, nego više vokalno dal će Annete moć otpjevat Tarjine pjesme.
Ipak mi Nightwish nije Nightwish bez Tarje ...
Baš ono, end of an era... uf :cry: :| :cry: :(
 
ma to ćemo vidjet, teško da će ju tko prihvatit odmah
meni je tarja preeeeeezgodna i zrači mi jednostavnošću, ja i frend kad smo ju sreli prije koncerta smo ostali smrznuti, totalno je legendarna
a i ima ono nešto

ovu ću procijenit kad čujem album
 
Back
Top