OT: MMS 2007

Re: MMS 2007

nisam ni znao da je mms 2006 održan :shock:

a ove godine upad samo 15 kn
gotovo sigurno ne idem
osim ako baš tad ne budem u zadru
pa nije li bilo govora ove godine o blazeu i lauren?
 
bwhahahahaha
nemam drugog komentara
vidim da downfall svira dole... jok

NEGO, nije li ove godine (kao i prošle, ako se ne varam) trebao biti besplatan upad?
 
Ivan said:
a da, da bilo je govora o tome
stari moj rečeno je bilo svašta. oči su uvijek gladnije od trbuha. ali ovo još i dobro izgleda. samo demo bendovi(opet 10 minuta da se jedni odvuku a drugi dovuku na stejdž), i još "mnoga druga iznenađenja"(iznenađenje će biti da ovo prođe koliko toliko u redu)
 
likvor said:
stari moj rečeno je bilo svašta. oči su uvijek gladnije od trbuha. ali ovo još i dobro izgleda. samo demo bendovi(opet 10 minuta da se jedni odvuku a drugi dovuku na stejdž), i još "mnoga druga iznenađenja"(iznenađenje će biti da ovo prođe koliko toliko u redu)

jel ti dolaziš?
 
likvor said:
majstoreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :lol:
LOL LOL LOL
a daj mislio sam da ćeš bacit neku likvorsku kajlu
a ti samo smajl
znači time postoji 0.000001 *10na minus 28% šanse da ćeš doći
 
Pa ne moram svaki put. A i priznajem da mi malo fali. Njegovim provalama sam se uvijek mogao nasmijati. STIPE VRATIIIIIII SEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! RECI NEŠTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
likvor said:
Pa ne moram svaki put. A i priznajem da mi malo fali. Njegovim provalama sam se uvijek mogao nasmijati. STIPE VRATIIIIIII SEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! RECI NEŠTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Os mu skuvat pasta sutu?



Usput molba svima da ovo ne pretvore u temu o Stipi.
 
BoBo said:
Usput molba svima da ovo ne pretvore u temu o Stipi.

ovo je predihitrivanje sviju LOL LOL

btw a taj downfall i raising dream svaki put sviraju? :?
 
RD i downfall nisu loši bendovi. muzički su odlično sređeni. ali po meni su malo precijenjeni pogotovo RD. svi se kunu kako je to(RD) nešto novo i inventivno u power metalu ali meni je sve to vec negdje čuto tako da nisam posebno oduševljen inovativnošću. ali da znaju svirati to je istina.
downfall sam čuo samo na propalom MMS-u i mogu rći da su dečki solidno odsvirali svoje, CoB su rasturili.
 
likvor said:
RD i downfall nisu loši bendovi. muzički su odlično sređeni. ali po meni su malo precijenjeni pogotovo RD. svi se kunu kako je to(RD) nešto novo i inventivno u power metalu ali meni je sve to vec negdje čuto tako da nisam posebno oduševljen inovativnošću. ali da znaju svirati to je istina.
downfall sam čuo samo na propalom MMS-u i mogu rći da su dečki solidno odsvirali svoje, CoB su rasturili.

pa ok su, ali što sam i rekao u nekom drugom threadu
nema inovativnosti
meni je taj downfall čisti cob, možda se varam, ali nisam vidio ni u njihovom nastupu ni u glazbi ništa frukčije, tako da ih zato ne mogu prehvaljivat
 
Back
Top