OT: Mec godine .... Dickinsonka protiv Ivana

Status
Not open for further replies.

BoBo

Active Member
Ima vas u svim temama pa da svi oni koji su zainteresirani mogu pratiti sapunicu na jednom mjestu. :D

boxing19.jpg


prva runda .... biiiiing .... boks
 
ma koga to zanima jebemu,,, I ain't gonna be pushed around,, that's all ..
ne želin više trpit ničije uvrede,,, jer on se nezna zajebavat nego vriđat,,
ako ja smetan ode samo recite,,,
 
nesmetas ni ti ni on,mada i ja kazem da se on nezna zajebavat i da je malo previse zabrijo,al bas ste zanimljivi...
 
Je ne znate citati izmedju redaka. ;) Nisam otvorio temu da gledamo prepucavanja izmedju vas dvoje na jednom mjestu, nego sam bas suprotno od toga samo htio spustiti tenzije ironijom. ;) Nisam cak niti procitao 90% onog sto ste napisali jedno drugome. ;)

:cheers:
 
LOL ja san samo oe objasinila svoju stranu mača ;) kad je več otvoren topic o ovome,,, ne želin se svađat s nikin al isto tako ne želin da neko konstantno pljuje po meni bez razloga ....
 
e da samo da kažem, znam ljudi da nekima ide na živce ova svađa jer jednostavno nema smisla, tako da ću pokušat što manje odgovarat na njene provokacije jer tako može do nedogled i na kraju će se ovo mjesto pretvorit u čmar net, a mislim da to ne bi htjeli. ako slučajno odgovorim nisam se mogao suzdržat.
inače, bobo smiješ obrista neke postove jer ima totalno glupih (govorim za svoje)
 
A kad ste se vi uopće i oko čega posvađali?

(Nisam u troku jer sam spremala ispite pa mi je onda net riko)
 
Dickinson's legacy said:
LOL nisi ti više crno vino koje me opija ;)
nesmin ništa reč da nebi opet počelo al sve ti je još uvik tu ;)

ah. djeco, uhvatite se za ruke. kad se male ruke slože, sve se može ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top