OT : Gaming

GrimReaper

Member
Hehe , znam da među vama okorjelim maidenovcima poput mene ima strastvenih igraća nekih igara.
Ovdje možete pisati sve vezano uz računalne igre i pisati o virtual XI iskustvima... :p

evo ja se moram pohvaliti kako sam okorjeli ogamer, no uz to igram svakakve igre... hitmana, heroese, NFS itd...
 
GrimReaper said:
Hehe , znam da me?u vama okorjelim maidenovcima poput mene ima strastvenih igra?a nekih igara.
Ovdje mo?ete pisati sve vezano uz ra?unalne igre i pisati o virtual XI iskustvima... :p

evo ja se moram pohvaliti kako sam okorjeli ogamer, no uz to igram svakakve igre... hitmana, heroese, NFS itd...

Ma nema igre do Morrowinda...
 
Hitman je odlicna igra, slazem se, Reaperu.

Inace, bas sam neki dan skinuo sa neta Indiana Jones IV: Fate of Atlantis i prisjetio se dobrih starih dana. Kako je to dobra avantura, to su prave stvari! Nekad je i LucasArts znao raditi dobre igre! :D
 
Preporuka:
odigrajte si UFO: Aftershock ili neku od starijih igara od x-com serijala(neka vas ne zavara grafika, grafika nije sve u igrici).
 
Gul_Ranek said:
...Inace, bas sam neki dan skinuo sa neta Indiana Jones IV: Fate of Atlantis i prisjetio se dobrih starih dana. Kako je to dobra avantura, to su prave stvari! Nekad je i LucasArts znao raditi dobre igre! :D


Sjecam se da sam je igrao prosle godine. Dosao sam negdje do samoga kraja, onda mi je nesto komp bio u kurcu i igra se izbrisala pa nisam tija ispocetka...
 
e dal ima netko možda heroese III sa ekspanzijama?

inaće to stalno igram, al je frend izgubio cd kad sam mu posudio i sad ih više ne mogu nabaviti...
 
GrimReaper said:
e dal ima netko možda heroese III sa ekspanzijama?

inaće to stalno igram, al je frend izgubio cd kad sam mu posudio i sad ih više ne mogu nabaviti...
Imao sam ja , negdje samo moram pronaći(neznam jel mi ekipa vratila moje cd-e, javim ako nađem) kao i onu rusku ekspanziju(križa ti 3 i 4). to ti je negdje 5-6 cd-a.
 
prekjucer presao Splinter Cell: Chaos Theory

danas il sutra cu zavrsiti Blitzkrieg 2, a nakon toga se baciti na Blitzkrieg: Rolling Thunder
 
Back
Top