Original Maideni

Igor222

New Member
Eto kao sto se vidi, prodajem original Maidene: The Number Of The Beast, Killers, Power Slave, Virtual XI, Iron Maiden, No Prayer For The Dying, Seventh Son Of The seventh Son, Fear Of The Dark, Somewhere In Time. CD-i, kutije i knjizice su iznimno ocuvani i stoga mi se cini razumna cijena od nekih 80 kn/komad.
 
gle ti Igore ja znam takve tipove kao ti koji si kupe maiden originale i onda ih hoæe prodat kad im maideni dosade (ne znam kako je to moguæe)
ali mislim da niti jedan pravi fan ne bi trebao kupiti takav cd. jer maideni od toga nemaju nikakve koristi, ja kada kupujem neki maiden original daje tih 150-tak kuna nadajuæi se da æe maieni imati takve koristi barem male. što više bude bilo takvih fanova koji æe djelit moje mišljenje to bolje za maidene. ne?
 
Ivan said:
gle ti Igore ja znam takve tipove kao ti koji si kupe maiden originale i onda ih hoæe prodat kad im maideni dosade (ne znam kako je to moguæe)
ali mislim da niti jedan pravi fan ne bi trebao kupiti takav cd. jer maideni od toga nemaju nikakve koristi, ja kada kupujem neki maiden original daje tih 150-tak kuna nadajuæi se da æe maieni imati takve koristi barem male. što više bude bilo takvih fanova koji æe djelit moje mišljenje to bolje za maidene. ne?

gle ovako, mozda je tip u krizi, lova mu hitno treba i CDe prodaje. Ili bi trebao mozda nekog zenskog clana obitelji prodati u bijelo roblje pa se time izvuci iz eventualne krize?

Osim toga, CDi su originali, jos k tome ispod cijene, pretpostavljam legalno kupljeni, sto znaci da nikakva ilegalna radnja nije u pitanju... Jos uzmes da su odlicno ocuvani i za cijenu jednog dobijes 2 komada....

Ionako Maideni vecinu love sto zaradjuju, zaradjuju od turneja. Od CDova dobivaju neki procenat, a resto ide izdavacu
 
ne pa nisam ga ja htio uvrijedit, ok ako mu treba love, ali ja sam mislio da se zasitio maidena. ne, sory. ali maideni ti nemaju neku veliku lovu od cd-a, ali opet i to utjeèe na njih, da se npr. virtual prodavao u 50 milijuna kopija ne bi ti maideni samo ovako odbacili blazea, nemoj me krivo shvatit, ne kažem ja da im je najbitnije kako se prodaje album, ali im je to kao smjernica. da vide koliko je fanova spremno kupiti original, jer su èuli da je dobar. i najvjerojatnije æe ti svi koji kupe original album doæi na koncert plus još oni koji imaju kopije, a od toga koncerta maideni kupe možda 70% zarade, a od albuma možda 15%
 
Eh, nije mi bio cilj stvoriti filozofsku raspravu o tome da li je prodavanje originala moralno ili ne. Žao mi je ako sam nekoga uvrijedio (?), ali meni je samo cilj zaraditi nešto kopjejki. Shvaæam da ljudi imaju želju da iskažu svoj stav i apsolutno se slažem s time. Ne želim se svaðati po tom pitanju jer znanost nije dovoljno dobro ovladala hermeneutikom da bi se tek tako reklo tko je u ovoj raspravi u pravu. Svatko je u pravu sa svog stajališta. Zato iskazujem da ima neèeg istinitog u tome što Ivan govori, ali pošto mi nije bio cilj potaknuti raspravu takve vrste, niti uopæe želim biti dio te rasprave, ja nastavljam sa svojom temom (a o temi koju je Ivan otvorio može slobodno raspravljati tko god osjeæa da bi to htio. Dapaèe, pozivam ljude da pomognu kod rasvjetljavanja navedenog problema, jer smatram da je puno zdravije da se iznesu stavovi i da se o njima civilizirano raspravlja, nego da se šuti, pa da se problemi gomilaju):

Eto, ostalo je još Killers, Power Slave, Seventh Son Of The seventh Son, Fear Of The Dark, Brave New World. Samo naprijed...
 
e možeš li mi samo prevest šta znaèi kopjejki? smiješ se i ti ubaciti u raspravu
 
Kopjejka? Ruska valuta. Ima više vrsta izgovora, npr. kopek, kopeka, kopejka... Inaèe, sad sam previše uživljen u Deus Ex da bi se upuštao u bilo kakve rasprave :) . Došao sam do Hong-Konga i sad je sve ultranapeto, pa je to trenutno jedina stvar koja mi je na pameti. Možda poslje.

Što se tièe slanja u BiH... Pa, iskreno, uopæe mi nije bilo u planu takvo nešto kada sam postavio temu (tj. mislio sam da æu sve prodat en face), ali nije iskljuèeno da se možemo dogovoriti. Majl mi je viking1305@hotmail.com[/i]
 
Ivan said:
gle ti Igore ja znam takve tipove kao ti koji si kupe maiden originale i onda ih hoæe prodat kad im maideni dosade (ne znam kako je to moguæe)

joooooj...covjece, daj odrasti :D

ali mislim da niti jedan pravi fan ne bi trebao kupiti takav cd. jer maideni od toga nemaju nikakve koristi, ja kada kupujem neki maiden original daje tih 150-tak kuna nadajuæi se da æe maieni imati takve koristi barem male. što više bude bilo takvih fanova koji æe djelit moje mišljenje to bolje za maidene. ne?

nema tu varanja nikoga, a najmanje maidena. covjek origigi kupio sve CD-e, dao za njih masne pare i sad ih prodaje? sta je tu ilegalno? maideni, kao sto ti je vec Snake reko, nemaju prevelike koristi od prodaje CD-a, a sto se tice Blazea, on bi tako i tako otisao jer se Dickinson htio vratit u lineup....tocka :)
nema dalje :)


a sad, brzo na PM pa se covjeku ispricaj sto si ga napao onak.
 
ok. da završim. ja se sada isprièavam, ali ostajem pri svojoj tvrdnji da ja ne mogu kupiti tako album. evo od ovih albuma što ih je on nabrojao meni ih još par fali, ali ih sigurno neæu kupiti, jer æu odvojiti svojih 135 kn, ali æu kupiti originala u dallasu i dallas æe morati naruèit taj original ponovo od maidena jer se nadam da æe onda maideni imati koristi.
 
Ivan said:
ok. da završim. ja se sada isprièavam, ali ostajem pri svojoj tvrdnji da ja ne mogu kupiti tako album. evo od ovih albuma što ih je on nabrojao meni ih još par fali, ali ih sigurno neæu kupiti, jer æu odvojiti svojih 135 kn, ali æu kupiti originala u dallasu i dallas æe morati naruèit taj original ponovo od maidena jer se nadam da æe onda maideni imati koristi.

razumijem te potpuno , ja sam sve originale od maidena a imam ih sve kupio u dućanu , samo sam virtual XI kupio u second handu jer je bila stvarno sjajna prilika.istva stvar i za dvde i ostale drangulije
 
Scream for me said:
razumijem te potpuno , ja sam sve originale od maidena a imam ih sve kupio u dućanu , samo sam virtual XI kupio u second handu jer je bila stvarno sjajna prilika.istva stvar i za dvde i ostale drangulije
ukasnio si godinu i po dana da odgovoris :D
 
Ivane, jesi li jos uvijek pri svom stavu da se obavezno kupuju originali i to u Dallasu? :D

BTW, vec sam ovo rekao (bar mislim da jesam), ali Dallas od mene vise nece ni kune vidjeti, gamad preskupa!
 
sorry, ali jesam
i to sam samo jedan kupio original u bjelovaru, ali u mješovitom cd-shopu, mislim mješovitom po tome što ima od različitih distributera
ali još sam uvijek vjeran samo dallasu nigdje drugdje
 
ma kakav dallas
dancing bear
tamo sam bio prije cca godinu dana naletio na neku akciju gdje su svi studijski albumi maidena bili 105 kn
pa sam si onda uboo iron maiden i killers...
 
MaidenMadness said:
ma kakav dallas
dancing bear
tamo sam bio prije cca godinu dana naletio na neku akciju gdje su svi studijski albumi maidena bili 105 kn
pa sam si onda uboo iron maiden i killers...
da, to je ok
ali ja sam malo preglup pa ipak kupujem samo od službenog distributera
 
MaidenMadness said:
ma kakav dallas
dancing bear
tamo sam bio prije cca godinu dana naletio na neku akciju gdje su svi studijski albumi maidena bili 105 kn
pa sam si onda uboo iron maiden i killers...

great!
dallas je PREskup :x

mada meni nije bed izdvojit lovu (ionako od stipendije ide hehe) ipkaću rađe kupit 40kn povoljniji cd i prišivku nego samo cd ;) LOL pa onda mogu maidene slušat i još si ih zašit negdje ;) :suck:

sad ste mi dali ideju ;)
odo ja do grada ;) :D
 
Back
Top