Organizirano na Maidene 06

Maiden croatia

Active Member
Dakle, kako smo se dogovarali pri povratku..... ove godine sto posto idemo ponovno, jer nam je bilo ludo i nezaboravno. Masu njih reklo je da bi voljeli ići u skandinaviju. Iako maideni još nisu objavili svoju listu, više manje svi mi znamo bar ona sigurna mjesta na kojima će biti poput (na blef ću bubnuti) Oslo - Spektrum, Munich - Olymphalle, Prague T-mobile arena itd...

Dakle, dok ne bude kasno, ajmo se već polako dogovarati u koji grad bi voljeli ići i polako sužavati izbor, tako da se već i sada novčano znamo pripremiti za nadolazeće ljeto i Maidene.

P.S. Nevezano uz temu, danas će biti novi upload na maidencroatia stranici...
 
to sam i mislio za skandinaviju, ali imam u veleposlanstvu u stockholmu jednog čovika koji nam to može srediti (dobar frend, bija samnom u vojesci), jednako tako i jednu ženu u oslu....
 
Naravno da mozes pokusat, ali karte ce biti u prodaji prije nego objave cijelu turneju i planut ce za pola sata. Mozda ljudima nece biti interesantno ako dodju u Hrvatsku ili Sloveniju, pa ces ostati s viskom karata. Sto ne znaci da ih neces vrlo lako prodati prije koncerta.
 
Maiden croatia said:
Dakle, dok ne bude kasno, ajmo se već polako dogovarati u koji grad bi voljeli ići i polako sužavati izbor, tako da se već i sada novčano znamo pripremiti za nadolazeće ljeto i Maidene.

gdje god da se ide ići ću na maidenem mislim da ću sada moći :)
 
Back
Top