o.t. moj bend

Meni osobno se sviđa , bitno da je heavy ;)
Mirko , ovo si odlično otpjevao , nisi kopija Brucea i to je dobro , izdvajate se po tvom jakom vokalu i podosta izmjena u ritam sekciji...samo tako nastavite momci , puno sreće vam želim

;)
 
up the irons

hvala Dado..nisam bas najbolje odpjevao..nos mi je bio zacepljen zbog alergije.....svakako da je heavy...drugo me niti ne zanima :wink: imamo i pjesme u maiden stilu..tu vucem malo na brucea iako je to figurativno..nisam ja tom caru do koljena
 
bilo to figurativno stari moj ili ne , ti svakako imaš dobar glas i samo tako nastavite peglat ;) treba nam takvih bendova na ovoj bjednoj ''metal'' sceni
 
up the irons

Dado,ja ti nisam bas s kompom na ti LOL moj sogor mi je stavio pjesmu na myspace i soundclick..ja uopce nemam pristup niti znam lozinku..tvoj komentar je vise nego dobar i prijateljski
 
hms

evo nakon sat vremena prihvacen si na myspaceu..kad bi ja znao kako ja bih se tebi revansirao da me upises kao frenda ali ne znam kako :(
 
Poslusao sam maloprije. Pjesma je prilično dobra, ti jako dobro pjevas, bubanj je dobar, rifovi, sve je tu. :D Gitarist je možda malo zafušao pri kraju sola, ali osim toga je sve jako dobro.

Ako može još jedna mala kritika - uglavnom se ne osjeti, ali na nekim mjestima se ipak čuje da nisi sa engleskog govornog područja, npr. "the" i "those", "shadows" (baš si to otpjevao "šedous", a ono "e" u tom izgovoru bi trebao biti glas [ae]), Texas (isto, t[ae]ks's)...

Toliko o kritikama, ovo mi je najjači stih: "So children, I hope you understood, there's the time when mom and dad become fast food" :D Zakon! :D

Imate još snimljenih pjesama ili je ovo jedina?
 
up the irons

hvala gul raneku na misljenju..bend postoji tek par mjeseci..ovo je jedina snimka..uskoro cemo snimiti jos jednu pjesmu..sto se tice izgovora engleskoga apsolutno si u pravu..tesko je presaltati se sa slavenskog..ali to nije opravdanje..treba na tome raditi...tekst je napisao gitarist..
 
Ajde, obavezno stavi link ovdje kad je snimite, jer je ova stvarno dobra. Rijetko vise ima cistih heavy metal bendova kod nas, uglavnom se svi vokali svode na deranje i vristanje, sto nije moj đir.
 
Back
Top