MMS 2005.

BoBo

Active Member
Evo mojih prijedloga. :D

Iron Maiden - dogodine je turneja 100%.

Megadeth - novi album izlazi u rujnu (mislim), ali je već procurio na internet. Svakim slušanjem mi se sve više i više sviđa. Nick Menza je potvrđen. Ništa od Juniora na basu, ali još ima šanse za Martyja. Idu sljedeće godina na turneju. Nisam siguran kad će biti u Europi.

Gamma Ray - novi album krajem godine/početkom iduće. Njih nije problem dobiti.
 
Ma nisam mislio na sva tri odjednom. Samo jedan od njih. :)

Za sva tri bi platio kartu od recimo 400-500 kn.
 
BoBo said:
Ma nisam mislio na sva tri odjednom. Samo jedan od njih. :)

Za sva tri bi platio kartu od recimo 400-500 kn.
za sva tri mislim da bi cak i 600 bilo ok cijena :D to ti dodje 200 kn po bendu
 
Istina, ali ne bi druga dva svirali pun set.

Troškovi dolaska bi bili tri puta manji.
 
BoBo said:
Evo mojih prijedloga. :D

Iron Maiden - dogodine je turneja 100%.
Megadeth - novi album izlazi u rujnu (mislim), ali je veæ procurio na internet.
Gamma Ray - novi album krajem godine/poèetkom iduæe. Njih nije problem dobiti.

Gamma ray su odlicni, po meni cak i bolji od Helloween....ali mislim da se nebi baš dobro prodali u hr. Ako helloween napuni jedva 1200 ljudi, mislim da gamma ray nebi mogli preko 500. Je da su bolji od helloweena ali helloweena je nekako popularniji...prvi su napravili taj BOOM s power metalom.....ali sve je to shit kad na takav koncert nece da doðe preko 1000 ljudi.


..a mislim da i maideni u hr više nebi napunili preko 7000...

ali kad bi se svi ti bendovi našli na jednom festivalu onda bi to bila LUDNICA.....moja prognoza 30000 ljudi
 
CroatianTROOPER said:
Gamma ray su odlicni, po meni cak i bolji od Helloween....ali mislim da se nebi baš dobro prodali u hr. Ako helloween napuni jedva 1200 ljudi, mislim da gamma ray nebi mogli preko 500. Je da su bolji od helloweena ali helloweena je nekako popularniji...prvi su napravili taj BOOM s power metalom.....ali sve je to shit kad na takav koncert nece da doðe preko 1000 ljudi.

Slažem se. Helloweeni žive na staroj slavi. Kai je taj koji je original.

CroatianTROOPER said:
ali kad bi se svi ti bendovi našli na jednom festivalu onda bi to bila LUDNICA.....moja prognoza 30000 ljudi

Možda u Stockholmu. :D
 
mislim da bi Slayer, Judas ili Iced Earth bili pun pogodak za ovaj fest...
Maidene bi doveli zasebno :D
 
Po glasanju na cmarnetu izgleda da imam vrlo specifičan ukus što se glazbe tiče. Put pod noge in na turneju po Europi. :D
 
BoBo said:
Iron Maiden - dogodine je turneja 100%.
zašto si toliko siguran da ce maiden na turneju u 2005, iz Iron Maidena nitko ništa nije govorio o toj ljetnoj turneji 2005....samo fanovi stalno pricaju o toj "summer 2005 tour" :?
 
primjetio sam da maideni od 1999 imaju obicaj prije novog albuma organizirat kao malu turneicu za zagrijavanje tipa ed hunter i gmetid, vjerovatno bi i ta "summer tour 2005" trebala bit takvog tipa....
iako neznam koja je svrha tih turneica..najavljivanje novog albuma :?
..ali po meni su tekve turneje i najbolje..jer uglvano sviraju ono best of..
...i zna li tko kad se moze ocekivat novi album ?? i hoce li uopce bit novih albuma ?? :)
 
Može se za američko tržište (Billboard), ali ti treba username i password kojeg ne možeš dobiti. Za ostala tržišts ne postoji koliko ja znam.

Najbolje ti je da potražiš threadove na IMBB o tome. Nekoliko ljudi zna dosta o tome i s vremena na vrijeme se takav thread pojavi tamo.
 
Back
Top