Metallica otakazana

BoBo

Active Member
Koja smo mi šugava država u kojoj ni Metallica ne može skupiti dovoljno ljudi. Vjerojatno su Maideni prošle godine uspjeli zbog manje promocije koja je rezultirala nižom cijenom karata. 330 kn je ipak previše za Hrvatsku. U Italiji je karta za Maidene bila oko 210 kuna.
 
LOL je sam se smija kad sam cuja je otkazano. Koji fijasko!! Jadni ljudi platili kartu 300kn i nema koncerta. Još je i leny otkaza. Mislim da ce oko toga nastat isto sranje kao i s stonsima. Kako za znam taj impresarium koji dovodi te bendove je bivša kajda (a to su oni što su sjebali ljude za rolling stonse u zg).

E još sam cuja da je kao otkazano zbog nekih tehnickih probelma!? :roll: (mislim kakvi bi to mogli bit tehnicki problemi)......i navodno da je prodano samo oko 5000 ulaznca..... baš pravi fijasko..
 
CroatianTROOPER said:
U njemackoj na dod tour je karta bila 50eura, znaci oko 350kn....i bilo sve mijesec dana unaprijed rasprodano.

U Njemačkoj su veliki porezi (ili nešto slično) za koncerte.
 
CroatianTROOPER said:
Kako za znam taj impresarium koji dovodi te bendove je bivša kajda (a to su oni što su sjebali ljude za rolling stonse u zg).

Kuc, kuc, kuc ... Maideni su im uspjeli. :D

CroatianTROOPER said:
E još sam cuja da je kao otkazano zbog nekih tehnickih probelma!? :roll: (mislim kakvi bi to mogli bit tehnicki problemi)......i navodno da je prodano samo oko 5000 ulaznca..... baš pravi fijasko..

Tehnički uvjeti? Nismo Irak. LOL
 
Zacudio sam se kad sam cuo da je otkazan koncert jer nakon odlicne posjete na Maidenima prosle godine tesko je vjerovati da nema interesovanja. Mislim ipak da je skupa cijena ulaznice dosta uticala, a ima i cinjenica da su petnaestak dana prije pred 25000 ljudi u Beogradu odsvirali odlican koncert( bilo je nevjrovatno dobro), a posto nas narod nema dovoljno novca za dva velika koncerta u tako kratko vrijeme onda je i doslo do propasti zagrebnackog koncerta. Steta, jer da su svirali upola dobro kao u Beogradu Zagreb bi vidio sjajan koncert.
 
Ulaznica je kostala 2500 dinara sto dodje oko 35 eura. Vrijedilo je izdvojiti taj novac. Samo je piva bila malo skupa.
 
Back
Top