Maideni u Brixtonu,24/06/07

Kristijan

Member
Jedan od najboljih Maiden gigova na kojima sam bio,party prije koncerta u lokalnom pabu(jedan od trenutaka za pamcenje-unutra neka krezuba kurva navucena na crack,pokusavala nas zvaliti jednog po jednog,jedva smo izbjegli),ekipa iz cijelog svijeta,Maideni briljantni,ko uvijek,Bruce najavio 'Rime of the Ancient Mariner' i 'Aces High',zajedno sa Churchillovim govorom za sljedecu godinu,sve u svemu cista petica!!! :headbang: Jedini bed je kaj Clive Burr izgleda dosta lose i kaj je John iz Skotske(Steevehunter sa IMOC foruma,ko ga zna),pol kocerta proveo u hitnoj zbog visokog tlaka i nesvjestice... :(
 
Kristijan said:
Jedan od najboljih Maiden gigova na kojima sam bio,party prije koncerta u lokalnom pabu(jedan od trenutaka za pamcenje-unutra neka krezuba kurva navucena na crack,pokusavala nas zvaliti jednog po jednog,jedva smo izbjegli),ekipa iz cijelog svijeta,Maideni briljantni,ko uvijek,Bruce najavio 'Rime of the Ancient Mariner' i 'Aces High',zajedno sa Churchillovim govorom za sljedecu godinu,sve u svemu cista petica!!! :headbang:

LOL

Drago mi je da ti je bilo odlicno.

Kristijan said:
Jedini bed je kaj Clive Burr izgleda dosta lose i kaj je John iz Skotske(Steevehunter sa IMOC foruma,ko ga zna),pol kocerta proveo u hitnoj zbog visokog tlaka i nesvjestice... :(

Nema srece sa zdravljem. U 2006. je imao velikih problema s bubreznim kamencem prije pocetka turneje. Nije bio u DC hubu od proslog cetvrtka. Nadam se da mu je bolje i da ce veceras svratiti.
 
Nadam se da ce mu biti bolje,jos uvijek ima problema sa bubrezima...
Inace ne bi smio ni piti(iako ga to u Ateni nije sprijecilo! :) ).

Kaj se koncerta tice,mislim da su Maideni bili bolji nego na Doningtonu(pati Cmarec!!!),al ce mi ova kurva definitvno ostati u sjecanju kao 'play of the day' tog dana! LOL Nazalost,izgleda da ju nitko nije fotkao,sto je prava steta!
 
Jedna od fotki sa pre-gig partyja.Inace,Daz(lik sa slike) je ovak uso na gig,i to u redu za zene.Mi ostali cekali pol sata na ulaz,a on uso za 3 minute...

047-1.jpg
 
Kristijan said:
Nazalost,za tu bolest nema lijeka,tako da Clive ima dobrih i losih dana,kak se ono kaze.

:( A jeben ti život takav...


A dobar ti je taj Daz,lik je lud 100% LOL
 
Vi muški rod...Bitno je da su cice i guzice...Sad,dali je pravo ili fake-who cares!!!A,dobri ste! LOL
 
amateri LOL
javite se kad naučite hodat u štiklama visokim 7 cm
velika stvar obuč haljinu :D
 
Ivan said:
amateri LOL
javite se kad naučite hodat u štiklama visokim 7 cm
velika stvar obuč haljinu :D

Gle, onak, ja bi na tvom mjestu šutio i ne bi to baš svugjde spominjao! LOL :wink:

btw. jesi za kavu? :bananabang: :D LOL
 
likvor said:
Gle, onak, ja bi na tvom mjestu šutio i ne bi to baš svugjde spominjao! LOL :wink:

btw. jesi za kavu? :bananabang: :D LOL
LOL LOL LOL
a ovisi, ako ti plačaš ok :wink:
 
Back
Top