Maiden tour 2005

Gul_Ranek said:
Mozda u krscanskoj ikonografiji kao Isusa Krista? :D


neee, mene u školi par frendova zove Isusek Krist, jer kažu da mu jako slièim, a jedna mi je ženska rekla da sam joj baš sexy i da je i Isus njoj zgodan,
ali opet mi je èudno kad minetko vièe na ulici: Isus, Isus èekaj
 
nemoj mi sad preuzimati Domino :x

P.S. Ne shvati preozbiljno, ali ipak :wink:

P.S.2. I ja kad imam bradu i brkove svi mi veèu da sam Jesus Christ..... ovoga puta sam se za Maidene Obrijao.
 
Bobo, na onoj slici poslije koncerta u Pragu sam zaboravio reæi da ova cura do tebe ima jako dobru maiden majicu, moram si sad nabaviti jednu sa slikom maidena od naprijed
 
Ivan said:
Bobo, na onoj slici poslije koncerta u Pragu sam zaboravio reæi da ova cura do tebe ima jako dobru maiden majicu, moram si sad nabaviti jednu sa slikom maidena od naprijed

DOD tour majica.
 
http://www.kk-zadar.com/fc-poljska113.jpg Janik
Great pic. He looks awesome!
118.gif
007.gif
 
zaboravih objaviti za one koji ne znaju, vec postoje torrent linkovi za web stream videa i mp3 verzije koncerta sa Rock am Ring 2005 festivala :D

mp3 verzija - cca 140mb
video web-stream - cca 260mb
 
Evo upravo sam ja ono što si mi poslao mislio staviti na net, ovdje, no kad si ti to veæ prije mene napravio ostaje mi da ti zahvalim...
 
Filmić za Qick time player, skini si ga na kompjuter pa pokreni inace ce ti ga skidati "pola sata" pa pokrenuti u browseru

A movie for Quick Time player, downoad it to your computer and then whatch it, or else wait and wait and then whatch it in the browser
 
Back
Top