Maiden = Sharon

Maiden croatia

Active Member
Naime, svi se sjećate slučaja sa Sharon Osbourne, kada je Dickinson, te cijeli band i management napao organizaciju koncerata u Americi na koje u prve redove dolaze oni koji imaju novaca da to plate (i pritom jedu jebenu prženu piletinu) i nemaju nikog bar tri metra oko sebe, dok pravi fanovi jedva dobiju deseti red, pa na dalje....

Kako neki misle da ja veličam i uzdižem Maidene bezrazložno, te da sam glede njih neobjektivan, odnosno subjektivan, jedna mala kontra.

Naime, čitajući sve pogodnosti za putnike koji imaju toliko puno novaca da plate aranžaman u bruce Air avionima (npr. Iz Osla za Milano) , osim vožnje sa bendom, slikavanja prije koncerta s bendom na pozornici i dobivanja raznih suvenira, ti isti fanovi dobivaju i ekskluzivno pravo ulaska u prve redove na već rasprodanom koncertu Maidena.

Ne čini li vam se da ovim potezom, pa makar se radilo o Maiden fanovima, Maideni skaču sami sebi u usta, jer bez obzira jesu li oni die hard fanovi ili nisu, oni su prvenstveno fanovi koji imaju ogromnu sumu novca da bi mogli platiti taj skupi aranžman.

Volio bih kad bismo malo o ovom raspravili...
 
jedno je frajer koji ždere piletinu u prvom redu koncerta a drugo je čovjek koji je spreman odvojit tolko vremena i novca da s njima prođe pola europe
mislim da je taj ozzfest dovoljno rekao sam za sebe i za ljude koji su bili tamo i igrali se s jajima
 
istina, ali kako god da okreneš, opet se radi o novcu..... Zašto npr ja i svi iz hr busa ne bismo za normalnu cijenu također gledali Maidene iz prvog reda. Mislim, teoretski ih nećemo gledati, kao i u Poljskoj (hehe)..... no nađe se već način....

No, zašto ih i teoretski ne bismo mogli gledati...?
 
gledaj , danas je sve tako , sve se vrti oko novca , maideni imaju već toliko novca da ih iskreno zaboli ona stvar
mislim da je ipak fer da ljudi koji su već odvojili 500 funti za bruce air budu u prvom redu jer je to ko da su platili nekih 20ak karata , eto zašto mislim da je to fer...a opet nekome drugome možda i nije
ali stipe samo da mi njih vidimo a sad dal iz prvog ili 5. reda mi uopće ne predstavlja važnost , samo da uđemo tamo i onda ćemo lako za sve...tko bude imao volje za guranjem (kao ja) će se vjerojatno i probit do prvih redova
 
nije stvar u guranju..... kad barba čuvar kaže da si došao do kraja svog puta, onda je to to, a u zadnje vrijeme prvih deset redova znaju odvajati i ograde..... Npr, tako je bilo u Poljskoj, ali sam uspio čuvara sjebati na jednu foru, za koju sam siguran da ću je uspjeti ponoviti i u Milanu. :D
 
pa znam da je tako , ne namjeravam se ja pravit pametan pre securityem smao kažem da se može progurat blizu (ne mislim u prvi red)...na svakom koncert pa tako i tamo...nije to ništa posebno

samo ti izvedi foru da upadnemo na subotnju večer i ko Bog :) :wink:
 
ma to je dvostruki mač, možeteb zbilja gledat s dvije strane. ja da sam odvojio pare za let s bruceom onda bi mi ovo došlo kao šlag na tortu , bit u prvom redu, a pošto nisam, mogu srat po tim ljudima ili se probat ubacit bilo kak
 
ok. drugi put pisem ovo jer sam prvi put mislim napisao post..... umjesto tebi odgovorio.... glup sam......... krivo sam stisnuo

ja mislim da su najbolji fanovi oni koji " ne jedu" da bi si priustili ulaznicu za koncert... ak kuzis sta mislim..............
ali oni dobiju zadnje redove......

super tema za raspravljat............
 
nema najboljih i najgorih fanova , to su priče za malu djecu , neki ljudi jendostavno nemaju novca za takve stvari ali sovju ljubav ispoljavaju na drugi način
 
Scream for me said:
nema najboljih i najgorih fanova , to su priče za malu djecu , neki ljudi jendostavno nemaju novca za takve stvari ali sovju ljubav ispoljavaju na drugi način

ma tako je, mislim na kraju krajeva i ne moramo svi bit u prvom redu na koncertu, bitno je da budemo na koncertu.
 
Ivan said:
ma tako je, mislim na kraju krajeva i ne moramo svi bit u prvom redu na koncertu, bitno je da budemo na koncertu.
istina,ali doći ću u prvi red makar mi to bilo zadnje
da ne prekinem ovogodišnju tradiciju mojih koncerata di sam uvijek bila u prvom redu i dobila trzalice LOL i sliku
 
axy said:
istina,ali doći ću u prvi red makar mi to bilo zadnje
da ne prekinem ovogodišnju tradiciju mojih koncerata di sam uvijek bila u prvom redu i dobila trzalice LOL i sliku

osim ako ne bude sranja s ovim ogradama
 
Ivan said:
osim ako ne bude sranja s ovim ogradama

i'm gonna take take a hole of whatever comes my way,
then we'll see what happens, take it day by day

najneozbiljnije..... bitću u prvom redu.. neznam kako ai bit ću


glupi touchscreen neda mi se ispravljat greške
 
Back
Top