Lauren Harris takodjer predgrupa Maidenima u Milanu

Gul_Ranek said:
Ces nas upoznat s njom? Mozda joj se netko od nas svidi. :D

OVO JE JEDNA OD NAJBOLJIH VIJESTI U ZADNJE VRIJEME
(naravno najbolja vijest je bila set lista)
 
ma dajte, ovo je plitko.
pa kao prvo da nije ama baš ništa drugo cura je kćer basista, sonivača i glavnog tekstopisca iron maidena
a plus to cura i pjeva, te će biti barem jedna predgrupa koja me zanima, ne kažem da je ona sad nešto posebno ali me zanima
još je cura i zgodna
a i nadam se da ću ju imati priliku upoznati i pročavrljati malo s njom jer se može od nje dosta toga saznati
a i plus sve to ona je bonus, ispalo je bez očekivanja i to je još malo podiglo moje uzbuđenje prije odlaska na koncert
 
Ivan said:
a i nadam se da ću ju imati priliku upoznati i pročavrljati malo s njom jer se može od nje dosta toga saznati

buhahahahaha :D someone's in love lol :withstupid: :D :D :D

on topic.
meni to ništa ne mijenja. nije da joj se divim nije da ju mrzim, jednom rječju - zaboli me.
hmmm. promjena mišljenja.
stipe je dobar s njenim menađerom, kaže. ajde nas preko nje ubaci do stevea i ostalih. vidi ke spika, vi muški će ostat s njom pa ću ja moć sama do adriana i ekipe buhahahaha :D
 
axy said:
buhahahahaha :D someone's in love lol :withstupid: :D :D :D

on topic.
meni to ništa ne mijenja. nije da joj se divim nije da ju mrzim, jednom rječju - zaboli me.
hmmm. promjena mišljenja.
stipe je dobar s njenim menađerom, kaže. ajde nas preko nje ubaci do stevea i ostalih. vidi ke spika, vi muški će ostat s njom pa ću ja moć sama do adriana i ekipe buhahahaha :D

ne, nisam to rekao. koliko god da je ona ženska i da je sexy samo u ovom slučaju (ali napominjem samo u ovom slučaju) više volim muškarce (maidene ) nego neku curu.
naravno da bi radije s njima čavrljao i družio se nego s njom
 
Maiden croatia said:
ja bi rađe s njo.... zamisli da joj napravim dite LOL Bija bi u rodu s Harrisom :banana:

ma da, pa da joj moraš plaćat alimentaciju i da steve ne želi čut za tebe :?
 
Ivan said:
ne, nisam to rekao. koliko god da je ona ženska i da je sexy samo u ovom slučaju (ali napominjem samo u ovom slučaju) više volim muškarce (maidene ) nego neku curu.
naravno da bi radije s njima čavrljao i družio se nego s njom

Ti vjerojatno znaš kako ovo sumnjivo zvuči? :wink: LOL LOL
 
likvor said:
Ti vjerojatno znaš kako ovo sumnjivo zvuči? :wink: LOL LOL

znam LOL
da napominjao sam neke stvari, ali trebam napomenuti u tome postu nije bilo pederskih izjava ili sličnoga
 
e a zašto nema nikakvog govora o lauren u milanu ni na službenoj stranici a ni na maiden fansu?
Jel to uopće službeno potvrđeno
 
Ivan said:
e a zašto nema nikakvog govora o lauren u milanu ni na službenoj stranici a ni na maiden fansu?
Jel to uopće službeno potvrđeno

jer je nebitno?? :D

danas sam zla ;)
 
Back
Top