Koncerti u Hr

jeste li zadovoljni brojem HM koncerata u Hrvatskoj 2005?

  • Da

    Votes: 0 0.0%
  • Ne

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
Ivan said:
jao vi dalmatinci i ptičja gripa, dolje kod vas jedino šta ima onih galebova, silnih ptica :D
Vi dalmatinci ste malo čudan narod, vi kad vidite snijeg cijeli dan štrajkate, k'o da je to 8 svj. čudo :D (bez uvrede)
pročitajte ovo, kad smo već kod snijega

http://www.croportal.net/m-articles+article+id-1.html
kad smo mi dalmatinci navikli na toplo vrijeme :D
dobro ja sam iznimka jer cijeli zivot zivim u zgu
svejedno sam alergican na hladnocu i snijeg
 
Ivan said:
jao vi dalmatinci i ptičja gripa, dolje kod vas jedino šta ima onih galebova, silnih ptica :D
Vi dalmatinci ste malo čudan narod, vi kad vidite snijeg cijeli dan štrajkate, k'o da je to 8 svj. čudo :D (bez uvrede)

Mrzim snijeg. :D
 
Nisam zadovoljan brojem koncerata.Ni ja baš ne volim snijeg al kod nas u Slavoniji ga uvijek bude dosta po zimi
 
Iron Domek said:
Nisam zadovoljan brojem koncerata.Ni ja baš ne volim snijeg al kod nas u Slavoniji ga uvijek bude dosta po zimi
ali sad ga nema :banana:
(ja nisam slavonija, ja sam 30-ak km dalje
 
23. 1. 2007., Zagreb/Močvara - Evergrey


samo da najavim za one koji ne znaju....... i valjalo bi maknuti anketu i preimenovati ovu temu u samo "koncerti u hrvatskoj"
 
hmm pitam se zašto svi više volite ljeto? zbog nedostatka suvišne odjeće ili? LMAO

meni je zima puno draža ;) jaaako puno ;) zanimljivijih se stvari nađe ;)

inače šta se koncerata tiče, zadovoljna sam, eto jučer sam npr bila na koncertu Downfalla u X-u ali oni nisu heavy pa ajd
 
axy said:
hmm pitam se zašto svi više volite ljeto? zbog nedostatka suvišne odjeće ili? LMAO

pa možda, ali i čisto zato što su svi opuštenij, većina je ili na praznicima ili na godišnjem, a i da pa čisto zato što je toplo, možeš se kupat, bit vani....
a i imat fešte vani, sa većim brojem ljudi nego zimi
 
Za nekih mjesec dana ćete možda i mene gledat na koncertu, s iznimkom šta ću ovaj put opet biti na stejđu a ne bengat u prvom redu. LOL.
da pojasnim. ušla sam u jedan projekt. Svira se gothic neki, totalno je zakon ;) već imamo 3 svoje stvari i radimo obradu Phantom of the opera ;)
tako da znate ako gdje čujete na Liburniu!!!! buhahaha (i da, ime nije preuzeto zbog banke) LMAO
 
Back
Top