Koncerti u Hr

jeste li zadovoljni brojem HM koncerata u Hrvatskoj 2005?

  • Da

    Votes: 0 0.0%
  • Ne

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0

Ivan

Active Member
ljudi,zna li tko što je sa Apocalypticom? oni su trebali doæi u hr, a sad nitko ništa o tome. i stavite ovdje ako æete možda iæi na koji koncert pa se vidimo.
 
Mozda u Zadar na MMS iako niti jedan od bendova na slusam.

I u Zagreb ako Stipe dovede Helloween na jesen.
 
Naravno da sam zadovoljan, makar ne slušam samo HM. :D
U zadnje tri godine ima više koncerata nego ikad prije.
Na MMS idem, ali na Helloween definitivno ne, makar mi je puno bliže.
 
Kad bendovi kao Helloween pocnu dalaziti na svakoj turneji, a ne svake prijestupne onda cu biti zadovoljan. Samo je pitanje mozemo li si priustiti toliko koncerta u godini.
 
ma mislim da se može organizirati toliko koncerata, ali sam se bojao da neæe bit koncerata zbog onoga s metallicom prošle godine. ugodno iznenaðenje je to da se neki nisu dali smesti
 
evo jedan mali report mog sinoènjeg života,
sinoæ je u bjelovaru bila terezijana to je nekakva fešta u æast dana grada, i trebao je nastupat Jacques houdek, tog tipa neki ljudi u bjelovaru ne vole (i to jako),
skupilo nas se par (desetak) ''metalaca'' i gaðali smo ga jajima, jer kao što je nekima poznato žak je u jednom intervju izjavio da je najgora vrsta glazbe Heavy metal i da to slušaju samo budale.
mislim da vi neæete odobravati ovakvo što ali sam to samo htio isprièati, tako da si ''olakšam dušu''
(promašio sam ga)
 
MaidenMadness said:
slusaj nemoj tako
njegovo misljenje o hrani je jako cijenjeno medju ljubitaljima dobrog zalogaja :D

oink.gif
pig.gif
 
MaidenMadness said:
slusaj nemoj tako
njegovo misljenje o hrani je jako cijenjeno medju ljubitaljima dobrog zalogaja :D


LOL LOL LOL
ja sam mislioda æete mi srat da se ponašam kao klinac i to...
cool
 
Ivan said:
LOL LOL LOL
ja sam mislioda æete mi srat da se ponašam kao klinac i to...
cool
mislim mene boli kurac za to sto radite
a ako bas zelis moje misljenje - koji se kurac uopce obazires na sta drugi govore
 
therion je otkazao,btw
malo bi to bilo čudno da jedan bend otkaže 2 koncerta u istoj državi u manje od 4 mjeseca, ali pošto je u hrvatskoj koga boli briga LOL
 
Ivan said:
therion je otkazao,btw
malo bi to bilo čudno da jedan bend otkaže 2 koncerta u istoj državi u manje od 4 mjeseca, ali pošto je u hrvatskoj koga boli briga LOL
opet?
stipe jesi li ti ima veze s ovim koncertom LOL

sorry treba sam malo :D
 
Nije Stipe bidan kriv. To ti oni drugi promotor sta ga je zajeba za MMS.

Sve se vraca sve se placa. :D
 
Mislim da je.

Sjecas se kad je Stipe rekao da je on najmjerno sabotirao MMS da bi prodao vise ulaznica za koncert u Zagrebu.
 
BoBo said:
Mislim da je.

Sjecas se kad je Stipe rekao da je on najmjerno sabotirao MMS da bi prodao vise ulaznica za koncert u Zagrebu.
sjecam se
sjecam se i da je on (VP) opovrgnuo to na cmaru i prakticki sve svalio na stipu
 
Back
Top