Jel gleda tko....

likvor

Member
Flying heavy metal na dicovery channelu?Upravo je sada druga epizoda(naravno ima skinuti i preko emuleta).
 
Preko emuleta svih pet epizoda zipanih je 900-tinjakMB ili se može skidati jedna po jedna ali su onda nešto veće
 
Ma imam ih ja odavno. Mislim čak i na DVD'u, ali mi se nije dalo gledat. Na TV je zanimljivije.
 
BoBo said:
Mislim čak i na DVD'u, ali mi se nije dalo gledat. Na TV je zanimljivije.

Eh ali na DVD-u je ipak ljepše za gledat jer možeš i review zanimljivih dijelova gledati po čak i nekoliko puta. 8)
 
" ... your captain Bruce Dickinson"

Zamislite da to čujete na nekom redovnom letu, koji naravno nema veze s Maidenima.
 
BoBo said:
" ... your captain Bruce Dickinson"

Zamislite da to čujete na nekom redovnom letu, koji naravno nema veze s Maidenima.

moji starci bi digli tužbu protiv te avio kompanije ili protiv dickinsona samog jer ja mislim da bi me srce izdalo
 
Ivan said:
moji starci bi digli tužbu protiv te avio kompanije ili protiv dickinsona samog jer ja mislim da bi me srce izdalo
ne. TI bi zavrsio u zatvoru kao osumnjeceni pripadnik al quaide radi pokusaja provaljivanja u pilotsku kabinu :p
 
MaidenMadness said:
ne. TI bi zavrsio u zatvoru kao osumnjeceni pripadnik al quaide radi pokusaja provaljivanja u pilotsku kabinu :p

LOL vjerojatno
ali dobro da policija ima puno razumijevanja za simpatične dugokose dečke :err:
 
Maiden Madness said:
ne. TI bi zavrsio u zatvoru kao osumnjeceni pripadnik al quaide radi pokusaja provaljivanja u pilotsku kabinu
:shock: a šta ako si cura? jel bi i mene izbacili? :D

Ivan said:
LOL vjerojatno
ali dobro da policija ima puno razumijevanja za simpatične dugokose dečke :err:
da... "jaaaaako" vas vole
za razliku od cura buhahaaha :suck:
 
Back
Top