Ja sam spreman doci na MMS samo zbog Blazea

Ako bih i dolazio (bez Blazeovog nastupa) to bi bilo samo da podrzim festival. Zavalio bih se negdje u pozadini i lagano odslusao sve bendove.

Blaze bi mi bio jedini gust.
 
e a jer postoji kakva, barem minimalna šansa da maideni doðe ove godine npr. u kolovozu, taj je mjesec gotovo cijeli slobodan.
 
Nema jer u kolovozu neće bit u (kontinentalnoj) Europi. Bit će u Sjevernoj Americi, VB i Irskoj.
 
Ove godine cu ic na MMS vise radi demo bendova nego headlinera. Bilo bi mi draze da umjesto amona i theriona dodju grupe poput running wild ili gamma ray al jebiga... :|
 
Rainmaker_RI said:
Ove godine cu ic na MMS vise radi demo bendova nego headlinera. Bilo bi mi draze da umjesto amona i theriona dodju grupe poput running wild ili gamma ray al jebiga... :|
Ja bi volio da Stipe dovede Maidene na MMS, i da mi ga mulatkinja popusi od jaja do vrha, pa mi opet ne moze biti :D
 
hmmm ... zašto ne povećati cijenu ulaznice za 20-30 kuna? S tim bi mogao isplatiti Blazea.
 
Ima li kakvih novosti u vezi Blazea? jel postojimoguænost da se pojavi na mms-u
 
ja bi (a i dobit cu) RAGE :edmetal: :blaze: :headbang: :edpoop: :drum: :guitar: :cheers: :bananadance: :bananabang: :metal: :clansman: :edtongue: :edkiss: :bananallama: :banana:
 
Back
Top