Iron Maiden Real Tribute (Madjarska) u Hrvatskoj 5 i 6.10.

s prištičima izgledaš mladje, svi misle da si još u pubertetu meni niko ne viruje da iman 23 hihi ito sve jer mogu pojist tonu ipo slatkiša a i zbog divljanja heh ;)
a nutela je zakon ja bi na tome cili život mogla,, a za Bruca na hruh i vodu hihi ;)
isplati se za neke stvari žrtvovat jebemu,,, šteta šta nemogu sad na ovu,, maybe one day al zato ako bude Blaze u zadru,,,,thats something
 
Evo, ja dos'o sad sa Maidnema. Bili su jako dobri, svirali vecinom stvari sa POM-a i SSOASS-a, uz standardne dodatke i par neocekivanih (Loneliness Of A Long Distance Runner, Alexander The Great). BoBo, bio si u pravu, isplati ih se vidjeti, odlicno sviraju i vokal itekako zna svoj posao.

A bilo je i par jako dobrih mlađih punoljetnica, je bila koja sa ovog foruma? :D

Usput, sreo sam Zokija aka Wrathchilda, kaze da Pharaoh nije mogao doci zbog nevolja na faksu, nadam se da ga nece sprijeciti za Blazea.
 
Gul_Ranek said:
Evo, ja dos'o sad sa Maidnema. Bili su jako dobri, svirali vecinom stvari sa POM-a i SSOASS-a, uz standardne dodatke i par neocekivanih (Loneliness Of A Long Distance Runner, Alexander The Great). BoBo, bio si u pravu, isplati ih se vidjeti, odlicno sviraju i vokal itekako zna svoj posao.

A bilo je i par jako dobrih mlađih punoljetnica, je bila koja sa ovog foruma? :D

Usput, sreo sam Zokija aka Wrathchilda, kaze da Pharaoh nije mogao doci zbog nevolja na faksu, nadam se da ga nece sprijeciti za Blazea.

kad su počeli svirati?na vrijeme ili su kasnili?pitam dal da si cugnem u parku ili počinju točno u 21 sat?
 
Gul_Ranek said:
Usput, sreo sam Zokija aka Wrathchilda, kaze da Pharaoh nije mogao doci zbog nevolja na faksu, nadam se da ga nece sprijeciti za Blazea.

Istina, moraš imat sreće da padneš godinu zbog 1 ECTS boda :roll: :eek: :D A ne znam, za Blazea mislim da ću doć. Za ovo jučer baš nisam imao ni para, ali žao mi je ful, jer stvarno volim pogledat dobar tribute band i još kad se radi o maidenima.. a jbga bit će još prilika valjda.. :)
 
Vodja benda Tofi (krupni gitarist) je upravo rekao da je odusevljen reakcijom publike sinoc u Rijeci. :)
 
Pharaoh -> 1 bod? A jebi ga, stvarno nemas srece...

BoBo -> Ma, htio sam pitati da li sviraju obicno Sign of the Cross. Ali ocigledno da ne sviraju, repertoar im je do SSOASS plus FOTD, Wicker Man i BNW. Ja isto mislim da je publika bila prejebena.

Likvor -> Bili su najavljeni u 23, poceli su u ponoc. Naravno, faktor je i popunjenost dvorane, u 23 je bila napola puna, oko 2330 se do kraja napunilo.
 
Gul_Ranek said:
Pharaoh -> 1 bod? A jebi ga, stvarno nemas srece...

BoBo -> Ma, htio sam pitati da li sviraju obicno Sign of the Cross. Ali ocigledno da ne sviraju, repertoar im je do SSOASS plus FOTD, Wicker Man i BNW. Ja isto mislim da je publika bila prejebena.

Likvor -> Bili su najavljeni u 23, poceli su u ponoc. Naravno, faktor je i popunjenost dvorane, u 23 je bila napola puna, oko 2330 se do kraja napunilo.

ovdje su kasnili malo(pola sata, 45 min tak negdje po mojo procjeni), ali se zato isplatilo čekati!super glas, problemi s zvukom(fokkin bugalu), nekao mi je zao kao psu što nisu svirali infinite dreams i the lonliness, ali su oprali aces high. uglavno vrlo-zadovoljan-i-dapače-nemam-kaj-prigovarat- jer-sam-za-male-pare-dobio-vrlo-dobar-koncert.
 
A eto, ja bih recimo mijenjao Loneliness za Aces. :D

U Rijeci su bile otprilike ove pjesme (ne idem po redu sviranja):

Moonchild
The Evil That Men Do
Infinite Dreams
Only The Good Die Young
The Trooper
Flight of Icarus
Revelations
Wasted Years
The Loneliness o.t. L.D. Runner
Alexander the Great
2 Minutes to Midnight
Run To The Hills
Number of the Beast
Iron Maiden
Running Free (naravno sa interakcijom publike :D)
Fear of the Dark
The Wicker Man
Brave New World
 
U Rijeci je bilo fenomenalno.Koncert je poceo koliko znam negdje oko ponoci iako je ulaz bio otvoren od deset.Pozdrav Ranku i ostalima koje sam vidio.Cijelo vrijeme sam bio naprijed kod monitora od pjevaca i skoro sam dusu ispustio koliko je bilo vruce i koliko sam se derao tako da nisam mogao do zraka doci i nemam pojma kako sam uspio ostati ziv, ali za ˝nagradu˝ pjevac mi je pruzio mikrofon na refrenu IM pjesme i pokazao mi ˝pet˝.Set lista je bila za poljubiti i odlicno su ih skinuli i na kraju eddie od tri metra.Fenomenalno!Ako itko ima kakve slike bilo bi lijepo da ih stavi.Vidimo se na Blazeu.
 
Gul_Ranek said:
A eto, ja bih recimo mijenjao Loneliness za Aces. :D

U Rijeci su bile otprilike ove pjesme (ne idem po redu sviranja):

Moonchild
The Evil That Men Do
Infinite Dreams
Only The Good Die Young
The Trooper
Flight of Icarus
Revelations
Wasted Years
The Loneliness o.t. L.D. Runner
Alexander the Great
2 Minutes to Midnight
Run To The Hills
Number of the Beast
Iron Maiden
Running Free (naravno sa interakcijom publike :D)
Fear of the Dark
The Wicker Man
Brave New World
E to bi ti bilo da si bio u zagrebu!
 
up the irons

ja ne bih mjenjao usamljenog trkaca na duge staze za nista na svijetu :oops: :oops: obozavam tu pjesmu..steve harris je genijalac
 
Re: up the irons

mirko123 said:
ja ne bih mjenjao usamljenog trkaca na duge staze za nista na svijetu :oops: :oops: obozavam tu pjesmu..steve harris je genijalac
slažem se
mislim nisam bio na ovom koncertu, ali je meni to jedna od omiljenih maiden stvari
definitivno zakon
 
Back
Top