IMCFC: Maidencroatia web

Status
Not open for further replies.

Maiden croatia

Active Member
Kako ste primjetili, stranica je počela sa redovitim updateom, broj članova se popeo na 40 i počinje brzo rasti, cure se sve više prijavljuju i forum je živnuo. Polako ću početi puniti i ostale rubrike, a ujedno uskoro ponudit ću šifru weba još nekolicini fanova koji su spremi uređivati stranice unutar zadanih konstrukcija dizajna stranice, znači slovni i slikovni unos. Uglavnom, samo vam je pratiti kako je na određenim stranicama ostalo bilo napravljeno, kad su slova žuta, kada bijela, kad su bold, kad nisu. Iron Maiden fan club stranica neće ostati samo na webu, planirane su prave konvencije, međunarodne konvencije, koncerti i slično, pa čak i izleti, recimo na paintball, te slikavanja na istom. Naravno, poželjne su i roštiljade, mini maiden sajmovi i sl. Osobno prognoziram da ćemo već u rujnu imati više od šezdeset članova, a nakon koncerta u Milanu da će ih biti preko sto. Također, svim starim članovima polako šaljem mailove za priključivanje na hrvatski forum. Poštovani članovi, pomognite mi i pridružite se da ovo postanu vrlo posjećena stranica i vrlo aktivan forum. Zamolio bi i vas, sadašnje članove foruma da redovito posjećujete www.maidencroatia.tk i pratite vijesti. Trenutno na naslovnici, radi omasovljenja članstva, predstavljamo naše članova, a počeli smo o atraktivnih i poduzetnih članica.
 
Kaj si ti osnovao ovaj Fc zbog ženki ili zbog maidena i njihovih fanova? Jer čini se da ti je ovaj fc postao poligon za hvatanje ljepšeg spola.
Inače tu se vidi kako si lagao jer si već prije rekao da si kontaktirao stare članove a to tek sada radiš. ccccccccccc

Ajde inače barem si se opametio i tražiš pomoć.
 
I prije su kontaktirani, no sad su kontaktirani (ne svi, jer idem malo po malo) da se učlane na forum. A što se tiče cura, normalno je da lijepa cura uvijek izmami zanimaciju, pa tako i za učlanjenjem u IMCFC, onih neodlučnih fanova i (kako da ih nazovem) fanica. Sigurno je da se neće učlaniti neki tamo bezvezni koji nemaju veze sa Maidenima. No, da te razvedrim, biti će predstavljeni i muški članovi u najboljem svjetlu, kao i cure, jer.... i cure bi nešto voljele vidjeti. K-tome, nikad mi nije bilo draže vidjeti, nego kad se nađu dva Maiden srca (muško i žensko naravno) i kada ostanu u vezi. Ti sam znaš kako je to, sudeći po svojoj djevojci. Zbog toga bi mi jako drago bilo kada bi se i putem našeg foruma mnogo fanova Maidena suprotnog spola pronašlo i započelo život u vezi. Bio bih sretan jednako kao i da Maideni izdaju novi album. Dakle, čemu više teške riječi i crne slutnje na ovom forumu. Koncetrirajmo se da CFC postane što masovniji i bolji.

P.S. Da se ne bi krivo shvatilo.... Ana je moja frendica još od 2004, a sad i poslovna kolegica, te svi epiteti njoj upućeni na stranici su čista realnost nje same. To se nikako ne smije smatrati pologonom za hvatanje, jer ona, kao i ostale djevojke koje ćemo tu predstaviti su samo članovi FC-a i prijatelji. Ok, dobro... jedna nije :D
 
Evo mene s kritikama kad izgleda kao da prodajes clanstvo preko Tv prodaje. ;)

Zašto su Maideni hrvatski nr.1 band?

Zato jer...

- Jedina su grupa koja je u oba svoja posjeta rasprodala dvoranu u kojoj su svirali (Dom sportova).

Nije bas neki razlog. Da je Metallica pristala svirati u domu sportova rasprodala bi ga. Samo pokazuje da su bili jeftiniji s naglaskom na "bili".

- Jedina je grupa koja je zbog rasprodanosti (Dom Sportova) premještena na stadion u Velikoj Gorici.

I ovo. Bukiranje Doma Sportova je bilo samo u slucaju da podbaci prodaja. V. Gorica je bila izbor od samog pocetka.

- Nakon Rolling stonesa definitivno najveći inozemi koncert u Hrvatskoj ikada.

E s ovim bi se mogao sloziti. Kad su ostali bendovi bili preskupi za ovo malo trziste. Sad je to gotovo nemoguce ponoviti. Maideni vjerojatno ovdje vise nikad nece svirati.

- Jedina grupa koja ima hrvatski fan club koji organizirano djeluje, ide na zajednička putovanja i sl...

Ovo je najjaca baza za one koji znaju kako FC radi zadnih gudinu dvije. :wink: LOL :p

- Prema izvodima Dallas recordsa najprodavanija inozrmna grupa, uključujući i solo izvođače u Hrvatskoj!

Na ovo se nema sto dodati (ako ne lazu).

- Grupa sa dvije hrvatske tribute grupe koje konstantno djeluju i nekoliko povremenih.

Mozda Lauren Harris ima 3. :D

- Hrvatski Iron Maiden forum najaktivniji je FC forum u Hrvatskoj.

Kad nije samo FC forum nego generalno hrvatski maiden forum. Dva clana s navise postova nisu clanovi FC-a. :p

- Najviše bendovskih majici u Hrvatskoj su Iron maiden majice.
- U prosjeku, najviše fanova sa Iron Maiden majicama bude na hrvatskim koncertima, bilo tko da svira.


Ovo je samo subjektivan dojam. Rekao bih se da se maidenovske majice mogu svugdje vidjeti, ali ne da ih ima najvise.

- Najviše hrvatskih fanova imalo je priliku uživo upoznati svoje idole, koji o tome jako vode računa.

Vode racuna za poludit. :wink:

 
super i duhovito sročeno.... nema šta.....

No ono za FC usprkos svemu stoji..... što je to nekki drugi strani FC molim te lipo, uradio, mi smo bar na putovanje išli :banana:

No.... polako će fc pokazati što može i kako može... Predviđam 200 članova vrlo skoro...

- zadovoljnih članova, da se razumijemo..... :D
 
I meni bi bilo drago da "nerad" FC-a postane stvar proslosti, ali tko se jednom opece i na hladno puse. :D

Znam da je lakse kritizirati nego nesto sam napraviti, ali sto mogu kad ne mogu odoliti. :wink: :D
 
Stipe želim ti sreću s "novim" fc-om ali daj razmisli malo:
Dijeliš darove(što je pohvalno, nemoj krivo shavtiti) ali koji će ti nestati jer znam da nisi bogatun i znam da si u dugovima a ako daš darove za 100 ljudi moraš razumijeti da će barem neki to samo iskoristit.
Druga stvar je da ti je po mom mišljenju fc malo prepersonaliziran. U izradu neću ulaziti jer ne slušaš. Pohvalno je kaj si ljudima ponudio da uređuju(ako ćeš se toga držati, ako nije opet neki"obećanje ludom radovanje").
Konvencije i slične pizdarije? Daj ne razmišljaj megalomanski. Paintball okej ali pokušati od hrvatskog fc-a izraditi korporaciju ti je preveliki zagriz i za nekoga tko je sposoban tako nešto uraditi. Savjet(to ti jedan kontinentalac mora govoriti, shame on you :wink: ):pomalo brale, pomalo!!!
Pusti u k... velika obećanja i planove, to će ti samo doći.
I razmisli malo o svojim koracima i NE KORISTI LAŽ KAO STIMULACIJU!!! :x
 
Evo jos jedan primjer ....

... pokazati niz fotografija naših članica, kako biste se i sami uvjerili da su cure, fanovi Maidena uvijek među najljepšima i najpametnijima

Kako bi se trebale osjecati clanice FC-a ako su prosjecnog izgleda ili obrazovanja? Kakve veze ima fizicki izgled i obrazovanje s Maidenima? Koliko su fakulteta clanovi Maidena zavrsili? ;) A da ne govorimo o njihovom izgledu (runs away from mad axy LOL).

Umjesto da pises o clanovima koji su bili na desetcima koncerata Maidena, fanovima koji imaju stotine CDova, ploca, singlova i sl. ... ti ides taktikom "sise prodaju sve". :wink:
 
likvor said:
Stipe želim ti sreću s "novim" fc-om ali daj razmisli malo:
Dijeliš darove(što je pohvalno, nemoj krivo shavtiti) ali koji će ti nestati jer znam da nisi bogatun i znam da si u dugovima a ako daš darove za 100 ljudi moraš razumijeti da će barem neki to samo iskoristit.
Druga stvar je da ti je po mom mišljenju fc malo prepersonaliziran. U izradu neću ulaziti jer ne slušaš. Pohvalno je kaj si ljudima ponudio da uređuju(ako ćeš se toga držati, ako nije opet neki"obećanje ludom radovanje").
Konvencije i slične pizdarije? Daj ne razmišljaj megalomanski. Paintball okej ali pokušati od hrvatskog fc-a izraditi korporaciju ti je preveliki zagriz i za nekoga tko je sposoban tako nešto uraditi. Savjet(to ti jedan kontinentalac mora govoriti, shame on you :wink: ):pomalo brale, pomalo!!!
Pusti u k... velika obećanja i planove, to će ti samo doći.
I razmisli malo o svojim koracima i NE KORISTI LAŽ KAO STIMULACIJU!!! :x

Hvala na savjetima.... pa krenimo po redu.....

Pokloni će se dijeliti, barem prema zalihi koju imam bar dvije godine još, a do tada će doći i nove zalihe, a i bez FC-a ovog sam ljeta poprilično toga od Maidena podijelio. Godina ima tek 52 tjedna, a ja toga imam ohoho...

FC jeste prepersonaliziran i nadam se da će se to vrlo brzo, pogotovo zajedničkim uređivanjem, promijeniti.... a što se tiče dizajna, ovakav dizajn koji zadovoljava normalne potrebe sajta će potrajati barem do Nov 2007 godine.

Što se tiče uređivanja, upravo otvaram natječaj za fanove koji to žele, a natječaj će za 15 minuta biti otvoren na ovom forumu.

Konvencije nisu megalomanska razmišljanja, jer, to su samo u suštini obična nalaženja. Dogovorimo se di i kad i to je to.... Također je konvencija. Ne moraju sad to biti tko zna kakvi spektakli od nalaženja.

Ne želim napraviti korporaciju i nikad neću dopustiti da ovaj site zarađuje preko bilo čega i na bilo koji način, prema tome, ne želim korporaciju.

Kako si vidio, idem polako i polako ostvarujem što sam obećao.... A Laž kao stimulacija, koju sam u jednom postu naveo, iako je pomalo harakiri taktika, za vašu utjehu, do sad nikad nije ostalo na laži, već se sve što sam na taj način započeo i ostvarilo, no glede FC-a nikad nije korištena, niti će biti.
 
BoBo said:
Evo jos jedan primjer ....

... pokazati niz fotografija naših članica, kako biste se i sami uvjerili da su cure, fanovi Maidena uvijek među najljepšima i najpametnijima

Kako bi se trebale osjecati clanice FC-a ako su prosjecnog izgleda ili obrazovanja? Kakve veze ima fizicki izgled i obrazovanje s Maidenima? Koliko su fakulteta clanovi Maidena zavrsili? ;) A da ne govorimo o njihovom izgledu (runs away from mad axy LOL).

Umjesto da pises o clanovima koji su bili na desetcima koncerata Maidena, fanovima koji imaju stotine CDova, ploca, singlova i sl. ... ti ides taktikom "sise prodaju sve". :wink:

Hvala Bobo, imaš pravo. Odgovor slijedi...

Ne baš da idem takvom taktikom, pogotovo ako se sjećaš prve verzije stranice FC-a koja je uprvo tako nešto i propagirala, a naravno i ova će. Štoviše, pripremam taktiku za velike intervjue sa svakim članom FC-a i foruma (tko želi) da mi ispriča o svojim fascinacijama, fanatizmu, željama, kolekcionarizmu, ovisnosti i svemu ostalim vezanim uz Maidene. Intervjui će se početi objavljivati već u kolovozu. No, zašto ne i istaknuti pametne, mlade, lijepe ljude s karijerom koji su fanovi Maidena. Upravo zato ih ističem da ljudi oko nas vide kako Maiden fan može biti svako, neka super zgodna cura pokraj tebe za koju ni u snu ne bi mogao pomisliti da je baš ona Maiden ovisnica. Upravo zato je i krenulo on predstavljanje koje će trajati desetak dana. Naravno da će tad krenuti i fan profil svih članova i njihova 'fan' dostignuća...
 
...

Eh Stipe, ... da je vishe ljudi kao shto si ti ... Da je srece da mi u Srbiji imamo barem jednog takvog. Stvarno, svaka ti chast ... ;)
 
Stipe, zar tvoja bivša nije bila član FC-a i zašto je nema na listi bivših članova?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top