I SLUZBENO JE

MaidenMadness

Active Member
izgubili smo prvenstvo :cry:




ali ajmo sta mislite kolika je sansa da ako se ostvari ona turneja o kojoj se prica(judas priest i iron maiden vjerovatno iduce godine) da pod nekim threadom sa slicnim imenom procitamo da ce se jedan koncert odrzati negdje u hr
 
malo offtopic nije vezano uz muziku ali ovo je najveca sportska vijest u poslijednjih par godina IMO

Niko potpisao za Hajduk!

DONEDAVNI kapetan Dinama Niko Kranjčar konačno je donio odluku - pristao je na odlazak u Hajduk.

Nikinu odluku je u razgovoru za Index potvrdio je i direktor Hajduka Fredi Fiorentini.

"Ugovor o transferu Nike Kranjčara u Hajduk je potpisan u Maksimiru." - izjavio je Fiorentini.

Ugovor je potpisan na period od 3,5 godine.

"Da bi sve bilo gotovo moramo još uplatiti dogovoreni iznos Dinamu, radi se o cifri od milijun i pol eura plus PDV, do 29. siječnja. Kad to učinimo, Niko je igrač Hajduka." - zadovoljno je zaključio Fiorentini.

"Mogu potvrditi da je ugovor potpisan, a novac će biti uplaćen Dinamu do kraja sljedećeg tjedna." - izjavio je sportski direktor Hajduka Igor Štimac u razgovoru za Index.

Podsjećamo, u četvrtak je izaslanstvo Hajduka u najjačem sastavu (direktor, predsjednik i sportski direktor) pohodilo Maksimir, te predalo službenu ponudu za Niku "tešku" milijun i pol eura plus PDV.

Čelnici Dinama dali su svoj pristanak na Nikin odlazak u Hajduk, a svoj pristanak dali su i Nikini menadžeri te njegov otac Zlatko Kranjčar.

Iako se zbog tenzija na relaciji Dinamo-Hajduk Niko dugo premišljao, prema svemu sudeći Dino Pokrovac i otac Cico uspjeli su ga nagovoriti da prihvati bijeli dres.

source: index.hr
 
MaidenMadness said:
ako nista barem ce se splitskim restoranima i slasticarnicama povecati prihod :D

Ovo je nisko, ali je LOL .

malo me smeta što niko stalno prièa kako se oprašta pd voljenog kluba, i kak mu je teško... pa nitko ga nije tjerao. daj molim te, pokupio je pare i fuækaš ostalo. meni da neko ponudi 150 kuna po danu igrao bi rukomet ako treba za neki turski klub.
 
mi volimo pastetu ali vise od toga volimo totalnu stetu :banana:
TOTALNA STETA :banana: TOTALNA STETA :banana:
igor stimac trener hajduka
:banana:
tako je
razbi sve
zapali poljud
unisti i ono malo sta je ostalo od nekad velikog kluba :banana: :banana:
 
Ivan said:
pa a zašto je loše da je štimac trener?

zato sto je Baka barem 3 klase ispred njega u svakom pogledu.....

a sto se tice Hajduka i Kranjcara, pa mislim da je Hajduku drama opala igra otkako je isti dosao u klub (mada nisam neki nogometni ekspert) :D
 
Snake said:
zato sto je Baka barem 3 klase ispred njega u svakom pogledu.....

a sto se tice Hajduka i Kranjcara, pa mislim da je Hajduku drama opala igra otkako je isti dosao u klub (mada nisam neki nogometni ekspert) :D
iman isti dojam LOL
 
Back
Top