hello thread!

Ivan said:
ne, mrzim ih èak i ne volim ni domaæe, jedino znam šta znaèi como estais amigos i bamos
vidis kad sam ti ja bio klinjo od 10 godina kad mi je bilo dosadno uzeo bi spanjolsko - hrvatski rijecnik(s izgovorom) i citao
tako da sam neke fraze zapamtio :D
 
pa meni se èini da ti u slobodno vrijeme jako puno èitaš, a da ti je naj hobi prouèavanje ponašanja nekih virusa ili tak neèega, ili objašnjavanje nekih stvari iz starog rima ili egipta, a ja sam drukèiji tip
 
Ivan said:
pa meni se èini da ti u slobodno vrijeme jako puno èitaš, a da ti je naj hobi prouèavanje ponašanja nekih virusa ili tak neèega, ili objašnjavanje nekih stvari iz starog rima ili egipta, a ja sam drukèiji tip

e nemoj se uvrijedit zbog ovog posta, nisam mislio ništa loše, ali ti hoæu reæi da sam ja totalno drukèiji, pa ja sam glavni kampanjac u razredu
 
Ivan said:
pa meni se èini da ti u slobodno vrijeme jako puno èitaš, a da ti je naj hobi prouèavanje ponašanja nekih virusa ili tak neèega, ili objašnjavanje nekih stvari iz starog rima ili egipta, a ja sam drukèiji tip
citam zato sto moram
da sam 24 sata sam s kompom ja bi popizdio
a o virusima znam jer sam o njima trebao drzati referat par puta u skoli pa sam neki kurac zapamtio :D
a volim pogledati kakav dokumentarac o egiptu :D

i nisam se uvrijedio
mislis da sam ja redovito ucio LOL
ja mogu uciti samo ono sto me zanima
a u nasem skolstvu to je jako malo toga
 
MaidenMadness said:
citam zato sto moram
da sam 24 sata sam s kompom ja bi popizdio
a o virusima znam jer sam o njima trebao drzati referat par puta u skoli pa sam neki kurac zapamtio :D
a volim pogledati kakav dokumentarac o egiptu :D

i nisam se uvrijedio
mislis da sam ja redovito ucio LOL
ja mogu uciti samo ono sto me zanima
a u nasem skolstvu to je jako malo toga

zbilja premalo, ja sam jednom krenuo držat predavanje o maidenima pa kad sam pokazao duljinu referata nisu mi dali ni da poènem (30 stranica) samo osnovnih podataka
 
Back
Top