Hard/Rock Forum

Do you like it?

  • yes

    Votes: 0 0.0%
  • no

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
Wrath said:
Care jebeno je to sto je sve osim jednog posta na ,pretpostavljam, francuskom tako da ga kurca ne razumim osim onog "hard rock","Iron Maiden" i sl..... :?
a da mu prvo prevedes? :D
 
CroatianTROOPER said:
:err: gdje su nestali svi ??
doso' jedan necromancer i poceo castati spellove, summon creature, raise dead itd. i cijela hrpa njih na nas par. level 25 fighter bobo ih je pokusao zadrzati svojim 2D-12 two handed swordom a potporu su mu pruzali level 35 cleric snake, level 15 bard ivan i level 40 mage maidenmadness, ali nazalost svi su poginuli osim mene koji kad je vidio da je necromancer prejak pobjegao kao zadnja picka :D
 
MaidenMadness said:
doso' jedan necromancer i poceo castati spellove, summon creature, raise dead itd. i cijela hrpa njih na nas par. level 25 fighter bobo ih je pokusao zadrzati svojim 2D-12 two handed swordom a potporu su mu pruzali level 35 cleric snake, level 15 bard ivan i level 40 mage maidenmadness, ali nazalost svi su poginuli osim mene koji kad je vidio da je necromancer prejak pobjegao kao zadnja picka :D


ROTFLMAO eh...a da ste kontaktirali moju tezinu ( :suck: ), vidio bi taj necromancer svoga boga :cool: :)
 
MaidenMadness said:
doso' jedan necromancer i poceo castati spellove, summon creature, raise dead itd. i cijela hrpa njih na nas par. level 25 fighter bobo ih je pokusao zadrzati svojim 2D-12 two handed swordom a potporu su mu pruzali level 35 cleric snake, level 15 bard ivan i level 40 mage maidenmadness, ali nazalost svi su poginuli osim mene koji kad je vidio da je necromancer prejak pobjegao kao zadnja picka :D

I onda došo level 2 snajperist, nanišanio, dobio 20 -> critical hit! Nema više necromancera, snajperist pokupio sve vrijedne necromancerove iteme, otišo na Hreliæ, prodo ih, sa zaraðenim parama kupio time machine od nekog pijanog wizarda, vratio se u 1984. i išo na sve koncerte world slavery toura. :) To bi bio dobar rpg.
 
Back
Top