Fanovi iz Srbije u Splitu?

A ne vjerujem da ce bit problema na koncertu...Jer ce svih na koncertu povezivat samo jedno -MAIDENI...
Ali uvijek se kako kazete nade debila...
Jbg,ti ljudi koji dolaze na koncert nisu krivi za nista,a ne znam zasto bi nekome oni mogli smetat jer su srbi...Da se dogodi neki incident ,to bi bila sramota...
 
Ma ne idu ljudi na koncert Maidena da bi izražavali svoju nacionalnost, a i nikom neæe pisat na èelu odakle je, i ako doðu ljudi iz srbije to se neæe znati osim ako oni to ne naglase.
 
Ukoliko ovdje ima fanova iz Srbije, nek bace pogled na ovaj link:

http://www.maidencroatia.com/forum/viewtopic.php?t=583

Hrvatski IMFC je voljan organizirati putovanje iz Srbije (Beograda mozda?) za Split, jer smo culi da je propalo organizirano putovanje koje je neka tamosnja agencija planirala. Ukoliko se skupi dovoljan broj ljudi, moguce je da FIrMa to organizira.

Javite se na gornjem linku ako vas zanima.
 
MAA AJDEE BRREEE doðitee dolee....Lepo je !! lepe devojke, dobro vino....peva se na stadJionu od hajduka.....ajde èoveèe nemojte da se mislite,... :drunk:
 
Iron Domek said:
ono vase crno dalmatinsko vino je predobro.uvijek se ubijem od toga kad dodjem dole. :cheers:

samo polako prijatelju ,znamo da je dobro ali nije za nadobudno žderanje veæ za lagano uživanje i pije se samo ako imaš namjeru i vremena za njega... :D u protivnom se naljuti i silom želi vanka...inaèe mu treba duugo da ispari a ujutro ti neæe pomoæi i rashladiti te ni opcija da se skineš gol i takav legneš na hladne kuhinjske ploèice... LOL LOL (obavezno sa sobom imati medicinsku sestru):evil:

btw :šta ti piješ vino a nazdravljaš pivom? :wink: LOL LOL
 
Znam da je jako to dalmatinsko vino, u to sam se uvjerio vise puta. :D :wink:
A sto se tice medicinske sestre, bilo bi lijepo da me neka njeguje s vremena na vrijeme. :D
 
Back
Top