Dobi MAIDENE vec u petak!!!!!

Maiden croatia

Active Member
Hrvatski Iron Maiden FC u suradnji sa Dallas recordsom i EMI-em nudi vam posebnu priliku. Novi album Iron Maidena u rukama možete imati već od petka, 25.08, odnosno za samo četiri dana. Budite brži od drugih, učlanite se u Iron Maiden fan club ili registrirajte na ovaj forum. Svi oni koji žele album imati prije neka na forumu ostave ime i prezime i ime najbližeg grada s trgovinom Dallas records-a, gdje će moći po regularnoj cijeni kupiti ovaj album. Jednostavno, zar ne?
 
pa ja sam to dogovorio još prošli tjedan sa onim likom iz dallasa za sebe :banana:
 
sad sam zvao dallas i kaže mi onaj čovjek da je došlo do promjene da se neće moći kupit cd prije 4.9 :? da je navodno datum izlaska za ovaj dio europe 4.9.
malo mi je to jako čudno, ali rekao je i on da će provjerit
ali ništa ne piše na službenoj stranici da ima kakvog drugog datuma za različite dijelove europe
 
cd od maidena

upravo slusan nove maidene ali ipak orginal je orginal
dean milanko iz splita pa stipe javi mi kad mogu danas uzet cd
 
Evo ovako, CD zbogg greške kašnjenja isporuke neće doći ni u ponedjeljak, već najranije u četvrtak, tako da je to propalo, a propao je i ponedjeljak svima koji su mislili da će tada doći....

Šteta

Inače im materijal dolazi iz Nizozemske, gdje se CD tiska, tako su mi rekli...
 
Maiden croatia said:
Evo ovako, CD zbogg greške kašnjenja isporuke neće doći ni u ponedjeljak, već najranije u četvrtak, tako da je to propalo, a propao je i ponedjeljak svima koji su mislili da će tada doći....

Šteta

Inače im materijal dolazi iz Nizozemske, gdje se CD tiska, tako su mi rekli...

a u kukuruz! :cross: :cry: :cry:
 
Back
Top