Dickinsonovi remasterirani CD-i

Gul_Ranek

Member
Ima li mozda netko ona nova izdanja Dickinsonovih albuma? Radim na stranici koja ce imati komentare i objasnjenja svih njegovih pjesama, pa bi mi bili korisni Bruceovi komentari u knjizicama. Uspio sam trenutno nabaviti samo komentare sa Accident of Birth (hvala ewox), pa ako netko ima neki od ostalih albuma i ako je voljan podijeliti sa mnom ono sto pise u knjizici, bio bih jako zahvalan.
 
imam ti ja best of kompilaciju, ima u njoj kratki vremeplov Bruceove solo karijere, mogu ti poslat text ako te zanima
 
jel mozes dati link na testnu stranicu?zanima me kaj si sve napisao, jer i mene zanimaju objašnjenja pjesama.
 
Stranica je jos debelo u fazi nastajanja, jos ne postoji ni testna stranica. Danas sam polozio zadnji ispit kojeg sam imao u planu pa cu ovih dana imati vremena da se malo ulovim toga. Inace, tekstovi ce biti dio stranice Brucefans.com, vec sam dogovorio sa webmasterom.

Snake -> Hvala, ali i ja imam onaj dvostruki Best Of, iskoristio sam ono sto pise u knjizici. :D Inace, taj Best of je valjda jedini cd kojeg sam vidio da dolazi sa bonus cd-om i da stvarno kosta kao jedan cd (stotinjak kuna).
 
Gul_Ranek said:
Snake -> Hvala, ali i ja imam onaj dvostruki Best Of, iskoristio sam ono sto pise u knjizici. :D Inace, taj Best of je valjda jedini cd kojeg sam vidio da dolazi sa bonus cd-om i da stvarno kosta kao jedan cd (stotinjak kuna).

Stvarno?Woww,ja inace ne kupujem best of kompilacije,iskreno ne volim ih jedino ako su live verzije s koncerata ili ako sadrze neke rare demo verzije ili sl.Od Bruca imam sve albume i zadnji dvd...a vidis...mozda kupim taj best of...hm... :D
 
Ma da, i ja sam kupio taj best of iskljucivo zbog tog drugog cd-a na kojem ima desetak b-side pjesama. Istina, vecina njih su lose, ali ima i par odlicnih, kao Wicker Man, Real World i Jerusalem (live). Tu je i Bruceov audio-komentar tih par b-side pjesama i prva pjesma koju je on u zivotu snimio, Dracula.

Na prvom cd-u su i dvije nove pjesme, Broken i Silver Wings, prilicno su dobre, tako da se za te male pare (male u odnosu na "normalne" cijene cd-a) dobije dosta toga. Uz knjizicu ima i jedan umetak u kojem je priča o tome kako je dobio priliku da snimi pjesmu za Stravu u Ulici Brijestova i kako je sve pocelo. Likovi u priči su Crube (Bruce), Sreg (Gers), King Dor (Rod) i Prince Harry. :mrgreen:
 
:D ...ajme,Broken...ta stvar,obozavam ju!Moram reci da mi je to jedna od najdrazih Bruceovih pjesama,stalno mi se vrti ma mp3u! :) yihaaa
 
Meni je od te dvije ipak mrvicu bolja Silver Wings, kao neki Aces High za 21. stoljeće. :mrgreen: Royjev solo je predobar.
 
Ma Roy radi cuda,genijalan lik!Jos nisam uspjela kupiti niti jedan cd Tribe of Gipsysa ali morati cu sto prije da cujem kako on to tamo radi...hahaa :D
 
zbilja
sad sam malo ponukan ovim threadom, a i rankovim stalnim pričama o kvaliteti brucea (solo) skinuo neke stvari koje mi se prije nisu sviđale i dobre su mi, a ova silver wings jako podsjeća na aces high (refren) a ostali djelovi na neku mješavinu be quick or be dead i wildest dreams( bar mi se čini tako), ali ok pjesma
 
jucer sam kupio best of od dickia. sada jos moram dvd i tattooed millionaire . slazem se s tobom Ivane , ovo si odlicno rekao . silver wings me podsjeca na aces high . imam jos original tyranny of souls , ali nema komentara m samo zahvale na kraju . i slika dickia i roy z , fenomenalna mi je
 
Snake666 said:
jucer sam kupio best of od dickia. sada jos moram dvd i tattooed millionaire . slazem se s tobom Ivane , ovo si odlicno rekao . silver wings me podsjeca na aces high . imam jos original tyranny of souls , ali nema komentara m samo zahvale na kraju . i slika dickia i roy z , fenomenalna mi je
to je ranko rekao prije mene da je aces high
ja sam samo dodao da malo liči i na BQOBD i wildest dreams (neka mješavina te dvije, barem meni)
 
Gul_Ranek said:
Ima li mozda netko ona nova izdanja Dickinsonovih albuma? Radim na stranici koja ce imati komentare i objasnjenja svih njegovih pjesama, pa bi mi bili korisni Bruceovi komentari u knjizicama. Uspio sam trenutno nabaviti samo komentare sa Accident of Birth (hvala ewox), pa ako netko ima neki od ostalih albuma i ako je voljan podijeliti sa mnom ono sto pise u knjizici, bio bih jako zahvalan.

ja sam radio na jednom mom siteu kojemu je tema bila Iron Maiden . ali sam obrisao sve jer vec postoji maiden croatia . sada ga mjenjam u blind guardian croatia pa mozda nes bude , ali mi se neda sam radit . ako hoces pomoc oko site o Bruce Dickinsonu , ja bi ti rado pomogao . imam mnogo materijala o njemu i bila bi mi cast raditi nesto o Brucu koji je meni , ajmo to nazvat "uzor" . kuzim se u html i ucim sada CSS pa ako hoces , mogu pomoc
 
Ah, nisam nazalost daleko dogurao, kupanje i more su bili daleko primamljiviji za mene, ali imam namjeru dovrsiti te tekstove. Imam napisan uvodni tekst za Tattooed Millionaire, komentare za prve cetiri pjesme (pjesme imaju ultra-jednostavnu tematiku tako da nemam bas inspiracije sto pisati o njima), te uvod za Balls To Picasso.

Snake, naravno, to je dobra ideja. Fernando sa Brucefans.com mi je ponudio da ili uklopim svoje tekstove u njegov sajt (sto mi je manje drago jer se nece toliko istaknuti) ili da napravim svoj sajt kojeg ce on hostati. Posto o dizajnu nemam bas previse pojma, bilo bi super kad bi ti napravio neki dizajn. Ali, nije zurba jer na tekstovima debelo treba raditi.
 
Gul_Ranek said:
Ah, nisam nazalost daleko dogurao, kupanje i more su bili daleko primamljiviji za mene, ali imam namjeru dovrsiti te tekstove. Imam napisan uvodni tekst za Tattooed Millionaire, komentare za prve cetiri pjesme (pjesme imaju ultra-jednostavnu tematiku tako da nemam bas inspiracije sto pisati o njima), te uvod za Balls To Picasso.

Snake, naravno, to je dobra ideja. Fernando sa Brucefans.com mi je ponudio da ili uklopim svoje tekstove u njegov sajt (sto mi je manje drago jer se nece toliko istaknuti) ili da napravim svoj sajt kojeg ce on hostati. Posto o dizajnu nemam bas previse pojma, bilo bi super kad bi ti napravio neki dizajn. Ali, nije zurba jer na tekstovima debelo treba raditi.

znam Nandota . dobar je njegov site , ali dobro si uradio kada mu nisi dao svoje tekstove . tekstovi su ti bitniji od dizajna . to lako na kraju sredis 8) . moj bratic ide u skolu za web dizajnera tako da mene ponekad uci . preko ljeta nisam previse proucavao tutorijale jer kupanje i sport su mi bili vise zanimljiviji 8) . ali imam ideja nekih oko tekstova i to . ako hoces mozes me kontaktirat preko msna . moglo bi dobro ispast . uglavnom , bitno je da imamo dobar koncept , ovo ostalo lako ces
 
Back
Top