Dickinsonovi remasterirani CD-i

Gul_Ranek

Member
Ima li mozda netko ona nova izdanja Dickinsonovih albuma? Radim na stranici koja ce imati komentare i objasnjenja svih njegovih pjesama, pa bi mi bili korisni Bruceovi komentari u knjizicama. Uspio sam trenutno nabaviti samo komentare sa Accident of Birth (hvala ewox), pa ako netko ima neki od ostalih albuma i ako je voljan podijeliti sa mnom ono sto pise u knjizici, bio bih jako zahvalan.

Snake

Member
imam ti ja best of kompilaciju, ima u njoj kratki vremeplov Bruceove solo karijere, mogu ti poslat text ako te zanima

likvor

Member
jel mozes dati link na testnu stranicu?zanima me kaj si sve napisao, jer i mene zanimaju objašnjenja pjesama.

Gul_Ranek

Member
Stranica je jos debelo u fazi nastajanja, jos ne postoji ni testna stranica. Danas sam polozio zadnji ispit kojeg sam imao u planu pa cu ovih dana imati vremena da se malo ulovim toga. Inace, tekstovi ce biti dio stranice Brucefans.com, vec sam dogovorio sa webmasterom.

Snake -> Hvala, ali i ja imam onaj dvostruki Best Of, iskoristio sam ono sto pise u knjizici. :D Inace, taj Best of je valjda jedini cd kojeg sam vidio da dolazi sa bonus cd-om i da stvarno kosta kao jedan cd (stotinjak kuna).

ewox

Member
Gul_Ranek said:
Snake -> Hvala, ali i ja imam onaj dvostruki Best Of, iskoristio sam ono sto pise u knjizici. :D Inace, taj Best of je valjda jedini cd kojeg sam vidio da dolazi sa bonus cd-om i da stvarno kosta kao jedan cd (stotinjak kuna).
Stvarno?Woww,ja inace ne kupujem best of kompilacije,iskreno ne volim ih jedino ako su live verzije s koncerata ili ako sadrze neke rare demo verzije ili sl.Od Bruca imam sve albume i zadnji dvd...a vidis...mozda kupim taj best of...hm... :D

Gul_Ranek

Member
Ma da, i ja sam kupio taj best of iskljucivo zbog tog drugog cd-a na kojem ima desetak b-side pjesama. Istina, vecina njih su lose, ali ima i par odlicnih, kao Wicker Man, Real World i Jerusalem (live). Tu je i Bruceov audio-komentar tih par b-side pjesama i prva pjesma koju je on u zivotu snimio, Dracula.

Na prvom cd-u su i dvije nove pjesme, Broken i Silver Wings, prilicno su dobre, tako da se za te male pare (male u odnosu na "normalne" cijene cd-a) dobije dosta toga. Uz knjizicu ima i jedan umetak u kojem je priča o tome kako je dobio priliku da snimi pjesmu za Stravu u Ulici Brijestova i kako je sve pocelo. Likovi u priči su Crube (Bruce), Sreg (Gers), King Dor (Rod) i Prince Harry. :mrgreen:

ewox

Member
:D ...ajme,Broken...ta stvar,obozavam ju!Moram reci da mi je to jedna od najdrazih Bruceovih pjesama,stalno mi se vrti ma mp3u! :) yihaaa

Gul_Ranek

Member
Meni je od te dvije ipak mrvicu bolja Silver Wings, kao neki Aces High za 21. stoljeće. :mrgreen: Royjev solo je predobar.

ewox

Member
Ma Roy radi cuda,genijalan lik!Jos nisam uspjela kupiti niti jedan cd Tribe of Gipsysa ali morati cu sto prije da cujem kako on to tamo radi...hahaa :D

Ivan

Active Member
zbilja
sad sam malo ponukan ovim threadom, a i rankovim stalnim pričama o kvaliteti brucea (solo) skinuo neke stvari koje mi se prije nisu sviđale i dobre su mi, a ova silver wings jako podsjeća na aces high (refren) a ostali djelovi na neku mješavinu be quick or be dead i wildest dreams( bar mi se čini tako), ali ok pjesma

Snake666

Member
jucer sam kupio best of od dickia. sada jos moram dvd i tattooed millionaire . slazem se s tobom Ivane , ovo si odlicno rekao . silver wings me podsjeca na aces high . imam jos original tyranny of souls , ali nema komentara m samo zahvale na kraju . i slika dickia i roy z , fenomenalna mi je

Ivan

Active Member
Snake666 said:
jucer sam kupio best of od dickia. sada jos moram dvd i tattooed millionaire . slazem se s tobom Ivane , ovo si odlicno rekao . silver wings me podsjeca na aces high . imam jos original tyranny of souls , ali nema komentara m samo zahvale na kraju . i slika dickia i roy z , fenomenalna mi je
to je ranko rekao prije mene da je aces high
ja sam samo dodao da malo liči i na BQOBD i wildest dreams (neka mješavina te dvije, barem meni)

Snake666

Member
Gul_Ranek said:
Ima li mozda netko ona nova izdanja Dickinsonovih albuma? Radim na stranici koja ce imati komentare i objasnjenja svih njegovih pjesama, pa bi mi bili korisni Bruceovi komentari u knjizicama. Uspio sam trenutno nabaviti samo komentare sa Accident of Birth (hvala ewox), pa ako netko ima neki od ostalih albuma i ako je voljan podijeliti sa mnom ono sto pise u knjizici, bio bih jako zahvalan.
ja sam radio na jednom mom siteu kojemu je tema bila Iron Maiden . ali sam obrisao sve jer vec postoji maiden croatia . sada ga mjenjam u blind guardian croatia pa mozda nes bude , ali mi se neda sam radit . ako hoces pomoc oko site o Bruce Dickinsonu , ja bi ti rado pomogao . imam mnogo materijala o njemu i bila bi mi cast raditi nesto o Brucu koji je meni , ajmo to nazvat "uzor" . kuzim se u html i ucim sada CSS pa ako hoces , mogu pomoc

Gul_Ranek

Member
Ah, nisam nazalost daleko dogurao, kupanje i more su bili daleko primamljiviji za mene, ali imam namjeru dovrsiti te tekstove. Imam napisan uvodni tekst za Tattooed Millionaire, komentare za prve cetiri pjesme (pjesme imaju ultra-jednostavnu tematiku tako da nemam bas inspiracije sto pisati o njima), te uvod za Balls To Picasso.

Snake, naravno, to je dobra ideja. Fernando sa Brucefans.com mi je ponudio da ili uklopim svoje tekstove u njegov sajt (sto mi je manje drago jer se nece toliko istaknuti) ili da napravim svoj sajt kojeg ce on hostati. Posto o dizajnu nemam bas previse pojma, bilo bi super kad bi ti napravio neki dizajn. Ali, nije zurba jer na tekstovima debelo treba raditi.

Snake666

Member
Gul_Ranek said:
Ah, nisam nazalost daleko dogurao, kupanje i more su bili daleko primamljiviji za mene, ali imam namjeru dovrsiti te tekstove. Imam napisan uvodni tekst za Tattooed Millionaire, komentare za prve cetiri pjesme (pjesme imaju ultra-jednostavnu tematiku tako da nemam bas inspiracije sto pisati o njima), te uvod za Balls To Picasso.

Snake, naravno, to je dobra ideja. Fernando sa Brucefans.com mi je ponudio da ili uklopim svoje tekstove u njegov sajt (sto mi je manje drago jer se nece toliko istaknuti) ili da napravim svoj sajt kojeg ce on hostati. Posto o dizajnu nemam bas previse pojma, bilo bi super kad bi ti napravio neki dizajn. Ali, nije zurba jer na tekstovima debelo treba raditi.
znam Nandota . dobar je njegov site , ali dobro si uradio kada mu nisi dao svoje tekstove . tekstovi su ti bitniji od dizajna . to lako na kraju sredis 8) . moj bratic ide u skolu za web dizajnera tako da mene ponekad uci . preko ljeta nisam previse proucavao tutorijale jer kupanje i sport su mi bili vise zanimljiviji 8) . ali imam ideja nekih oko tekstova i to . ako hoces mozes me kontaktirat preko msna . moglo bi dobro ispast . uglavnom , bitno je da imamo dobar koncept , ovo ostalo lako ces