Cijene Maidenovih albuma

Pakaa

Member
Scream for me said:
svi maidenovi bookleti su savr?eni , predla?em da ga kupi? , stavi? cd u liniju i svr?ava? na taj prekvalitetni i presavr?eni album :err: :) makar su svi maidenovi takvi

Sad, da jos pitam, kakve su cijene maidenovih albuma u dallasu?

Ovih starijih albuma, zakljucno sa SSOASS
 
139 kn ako se ne varam , bilo je donedavno na popustu , jebiga propustio si šansu stari...ali to nije razloga da ne pokupuješ sve :wink: ja sam ih ionako sve kupio po toj cjeni
 
Scream for me said:
139 kn ako se ne varam , bilo je donedavno na popustu , jebiga propustio si ?ansu stari...ali to nije razloga da ne pokupuje? sve :wink: ja sam ih ionako sve kupio po toj cjeni

Ajebiga... ma sad mi je primarni cilj diskografija Metallice, tija bi to prvo skupit...
 
ok :wink: take your time , još si mlad , imaš vremena u životu , da svake godine kupiš jedan cd stigao bi do 30 imat sve skoro :wink:
 
ae... al' mislin ja kupovat malo vise od orginala godisnje. Tu su jos i bozic, rodjendan... :D :D :D
 
Scream for me said:
pa znam ali ja se ?alim :wink:

Ma znan... :) Inace, jesi li ikako pokusao kupovati orginale tamo preko cmar-net foruma. Dodju dosta jeftinije u odlicnome stanju.
 
jesam , kupio sam slayer i još neke i tak , dosta dobar posao se može sklopit preko čmara :wink: ajde nećemo više offtopic , sorry bobo
 
kada je izlazio dotr cd imali su akciju pa su svi cdi bili 105 kuna dok ima zaliha

neznam nisam provjeravao ali mozda su i sada radi novog albuma napravili slicnu stvar....
inace mislim da su oko 135 kn tako nes

znam jednio da im je pulse dvd 250 kn i steta sto sam tako lijen otici ga kupiti
 
I jos da pitan (a jesan dosadan... :) )... ima li u nas kupit onih izdanja na cdovima sta su Maideni izdali po dva singla na jednome cdu? Znate ono npr. Wrathchild+Woman In Uniform
 
ja sam jućer prerovao cijeli zagreb. nisam našao limited AMOLAD, al sam zato kupio Powerslave i Virtual XI po 105 kn i prvi album za 109 kuna.

Mislim da je isplativo po toj cijeni a po 135,139 ne bi kupovao, radije ću pričekat akciju. Inaće u Dancing bearu je ostao još jedan powerslave po 105 kn pa ako netko nema nek ga ubode jer je isplativ.

Preko čmara sam ubo limited NOTB za 120kn, POM (1. izdanje) za 80kn, DoD za 70kn, i Killerse 1. izdanje za 70kn.

Cdi su u savršenom stanju makar su ova prva izdanja starija. Vidi se da taj koji ih je imao nije slušao.
 
GrimReaper said:
Cdi su u savršenom stanju makar su ova prva izdanja starija. Vidi se da taj koji ih je imao nije slušao.

ili ih je kupio samo za kolekciju, ja svoj nijedan maiden original nisam slušao (osim dod-a njega sam stavio u frendov komp da mi ga sprži na cd)
 
Ivan said:
ili ih je kupio samo za kolekciju, ja svoj nijedan maiden original nisam slušao (osim dod-a njega sam stavio u frendov komp da mi ga sprži na cd)
LOL LOL LOL

moji originali ne izlaze iz playera
 
Kad ste se vec dotakli cmara i prodaje orginala, imate li mi za prodati neki od prvih 5 albuma Metallice?
 
Back
Top