Cijena novog albuma???

Znamo da će album izaći u posebnom formatu sa bonus DVD-om, ali koliko će koštati ??? Vi koji radite ne mislite na cijenu naravno ali ja svu lovu moram musti od roditelja! :( Hoče li se album moći kupiti bez dodatka (inače ne volim takve stvari).
 
Cijena novog albuma će garant biti između 145kn do maksimalnih 220kn ako
se ne zguziš pa ga negdi nađeš po promo cijeni(što sumnjam)!!
Ja za sebe znam da ću ga barem u Rovinju imati prva jer je već pao dogovor i da,nije mi teško izdvojiti te šolde!!!
Stoga,dragi/a Blasius da nebi opet trebao/la šteka ti starce za šolde ostaju ti samo dvije opcije;
evo ovako;
1.ukrasti novi Maiden album
ili
2.što drugo nego...MOVE YOUR ASS AND GET A JOB!!!
LOL
 
Po onome kaj sam nasao na internetu, obje verzije imaju istu cijenu.

Cini mi se da Maideni opet misle na nas.... (jel se neko sjeca price o No More Lies EP ?)
 
Scorpyo said:
Cini mi se da Maideni opet misle na nas.... (jel se neko sjeca price o No More Lies EP ?)

na šta misliš? na ono da je bilo ultra malo primjeraka u hrvatskoj?
@blasius gladuj, i meni starci daju pare pa sam još prije 3 mjeseca stavio novce na stranu za album i singlove :wink:
btw
šta mislite, tj. jel zna tko jel u hrvatsku dolazi uopće taj bonus dvd uz album
 
Ivan said:
na šta misliš? na ono da je bilo ultra malo primjeraka u hrvatskoj?
@blasius gladuj, i meni starci daju pare pa sam još prije 3 mjeseca stavio novce na stranu za album i singlove :wink:
btw
šta mislite, tj. jel zna tko jel u hrvatsku dolazi uopće taj bonus dvd uz album

Ne mislim na cijenu koja je bila 4 funte, i za koju se se Maideni morali svadjati sa EMI.

Meni dolazi jedan primjerak ;o)
 
Blasius Pascalus said:
Ma imao sam ja love prošloga ljeta, tad sam kupio nekoliko originala.
A sada kada izlazi novi od Maidena koji će pokoriti svijeti kako kaže Kerrang! a ja jedva ima uvečer za Machiatto. :(
A imam još i interneta platiti :(
Ma DOD sam kupio prvi dan, kupit ću prvi dan i ovaj!!!
Još deset dana do albuma, ne mogu čekat!

Evo vam ovaj link: http://i8.photobucket.com/albums/a38.../IMCover.jpg

na slici se ne vidi ništa

ma nemoj pit svaku večer machiatto, pij mineralnu :wink:
nabavit ćeš novaca, ja sam gladovao kad mi je falilo za early days
 
Ja u skolu idem taksijem, pa kad bi ostale 2-3 kune, cuvao bi ih. Tako sam cijelu proslu godinu stedio i tako se skupilo oko 300 kn. Otisao u Split i kupio DVD od Judas Priesta. Boze, isplatila se svaka lipa... Valja stedit! 8)
 
Pakaa said:
Ja u skolu idem taksijem, pa kad bi ostale 2-3 kune, cuvao bi ih. Tako sam cijelu proslu godinu stedio i tako se skupilo oko 300 kn. Otisao u Split i kupio DVD od Judas Priesta. Boze, isplatila se svaka lipa... Valja stedit! 8)

nije ni čudno da nemaš love ako u školu ideš taksijem... to je skupo za riknut ...

meni sada sjeda lova od stipendije jeeee poharat ću dallas za sve šta mi fali, i još pustit sa strane za Milano...


weeeeeee :banana:
 
axy said:
nije ni čudno da nemaš love ako u školu ideš taksijem... to je skupo za riknut ...

misli na onaj taxi kombi, a to je jeftinije nego bus :wink:
 
Evo ako nekog zanima:
Cijena singla "The reincarnation of the Benny Breeg" preko Nuclear Blasta je
CD single 4,99€ a clear vynil je 6,66€( :evil: :evil: :evil: :evil: )
 
likvor said:
Evo ako nekog zanima:
Cijena singla "The reincarnation of the Benny Breeg" preko Nuclear Blasta je
CD single 4,99€ a clear vynil je 6,66€( :evil: :evil: :evil: :evil: )

those devil worshipers! :D :suck:
 
Back
Top