Brighter than a thousand suns

GrimReaper

Member
Ko bi rekao da će lansirati 2 nove pjesme u samo jednom danu. Evo ja sam je preslušao u sviđa mi se. Još moram par puta da mi sjedne.

Riffovi žestoki, kaj drugo za reć. Predobro.
Središnji dio u 4. minuti me podsjeća na stare dane, (di anno i prva dva albuma =) )
Tekst je dobar koliko sam uspio razumjeti...
Solaže predobre....
Pjesma ima dosta promjena ritma kao sign of the cross....
Evo moglo bi se reći da je ona prebodobra pjesma.....:D:D
 
izgleda da cemo cuti cijeli album do njegova izlaska....

btw, ak mi netko moze odgovoriti, ima li sanse da se album nadje u prodaji koji dan ranije?
 
Snake said:
btw, ak mi netko moze odgovoriti, ima li sanse da se album nadje u prodaji koji dan ranije?
ima šanse ali samo dan ranije. Mislim da nigdje nećeš naći album recimo mjesc ili čak tjedan prije u prodaji.
 
likvor said:
ima šanse ali samo dan ranije. Mislim da nigdje nećeš naći album recimo mjesc ili čak tjedan prije u prodaji.

kontao sam (posto album izlazi u ponedjeljak), da li je moguce da se u CD shopu nadje recimo prethodni petak ili subota
 
BoBo said:
Moguce, samo moras znati nekoga tko tamo radi ili imat srece da ti zeli dati.

upravo tako, i onaj scenarij za petak je potpuno moguć ali samo u manjim shopovima.
 
Ja sam recimo DOD dobio u Petak, a sluzbeno je izasao tek u Ponedjeljak. Znaci ja sam ga imao tri dana prije sluzbenog izlaska ;o)

Ne zalost, ne vjerujem da ce tako biti i sa novim albumom.
 
Ne hvala, ja sam moj primjerak albuma (onog sa bonus DVDom) i singla vec narucio, pa kad dodju, dodju ;o)
 
pjesma je ok, prve dvije su mi bolje, samo zato jer main tema nekako podsjeća na dickinson solo, pa imam takav filing dok je slušam, ali kad u sredini dođe "onaj dio" onda se vidi da su to stari dobri Maideni :banana:
 
hmmm ... mislim da je ovo prva pjesma koja mi se svidja s novog albuma. Negdje na granici heavy and trash metala. Niti Bruceov solo nikad nije bio ovako heavy.
 
zasto mi nece svirat? odem na windows media player higher quality i sejvam onaj file .asf i poslije ga otvorim i nista. different worlds mi je radio , sad mi ni on ne radi.
 
BoBo said:
... na granici heavy and trash metala. Niti Bruceov solo nikad nije bio ovako heavy.

meni se jako sviđa. vokalno jako heavy zvuči bruce, that's true and I like it soo much. instrumentalno mi je jako dobra zbog promjena ritma, nekako refereshing LOL... baš pjesma za dizanje! energična, grejt, kao suprotni pol TROBBa hehe

Lyricsi su mi ok, ali sve u svemu mi baš cijela ta hevijana-štih jako paše ;)
I da, lijep mi je jako "outro" cijeli ...

... Out of the darkness... brighter then the 100o suns ...
 
axy said:
meni se jako sviđa. vokalno jako heavy zvuči bruce, that's true and I like it soo much. instrumentalno mi je jako dobra zbog promjena ritma, nekako refereshing LOL... baš pjesma za dizanje! energična, grejt, kao suprotni pol TROBBa hehe

Lyricsi su mi ok, ali sve u svemu mi baš cijela ta hevijana-štih jako paše ;)
I da, lijep mi je jako "outro" cijeli ...

... Out of the darkness... brighter then the 100o suns ...

potpisujem. samo čekam da lyricse netko cijele stavi... :banana:
 
Back
Top