brave new w vs. a matter of....

sve je ok..ukusi se razlikuju..zato postoji forum da bismo komentirali..novi album je meni super ali su mi se zgadili zato sto su ga svirali cijeloga live.. bnw mi je bolji i to je samo moje misljenje...legacy mi je totalna katastrofa.. benjamin mi je srednja zalost..pilgrim isto tako...bolja mi je dream of mirrors nego cijeli novi album..kazem da volim novi album ali mi je bnw puno bolji..isto tako mi je novi bolji od dance of death..to je samo moj ukus
 
A sada da govorimo koja je pjesma na kojem albumu dobra, ne bi našao 2 fana na cijelom svijtetu koji bi dali iste odgovore za sve albume.
Tako da ovo nema smisla.

Meni osobno je BNW najdraži album, da ne kažem baš najbolji, zbog onih svih razloga koje sam već 100 puta rekla pa neću opet. Samo ću spomenut povratak gospodina savršenstva hihi. :oops: :D :edlighter:

AMOLAD me je najugodnije iznenadio, po meni je taj album čisto remek djelo, od kojeg mi samo 2 pjesme nisu baš nešto, a između svih ostalih se uopće ne mogu odlučit koja mi je najbolja. Niti instrumentalno, niti po tekstu. Nemam riječi kojima bi opisala koji mene filing prolazi kada čujem taj album.

To šta sam ga čula dvaput live u Milanu ocjenjujem ne samo kao pozitivno iskustvo za mene, nego i kao jako hrabar potez maidena. GO FOR IT! Mislim da time nisu pogriješili, i ne sviđa mi se šta su neki fanovi dolazili na koncert sa natpisima "play old songs" jer Maideni ne žive u prošlosti nego i dalje stvaraju glazbu koju itekako vrijedi poslušati. Ako hoćeš slušat samo stare stvari, uzmi cd pa ga slušaj (ili čekaj early days pt.2 turneju LMAO)... Maideni se, kao i svaki perspektivan bend, razvijaju, i ne bi bilo dobro da eventualan nedostatak inspiracije (ne kažem da ga imaju) nadomještaju starim pjesmama, pogotovo sada kad su nam svima pokazali da itekako još imaju šta za reći putem novih pjesama koje su više nego dobre, po meni čak uz bok nekim starijim "klasicima".

Sada ćete na mene i drvljem i kamenjem :cross: , ali rađe ću poslušat cijeli AMOLAD nego po 10-miljonti put run to the hills ili troopera.
:roll: :roll: :roll:
 
U Kerrang-u! je Steve izjavio slijedeće kad su ga upitali o možebitnom razlazu benda, a njegov odgovor razvukli su u ogroman naslov:

Bili bismo idioti kada bismo sada odlučili prestati!
 
Maiden croatia said:
U Kerrang-u! je Steve izjavio slijedeće kad su ga upitali o možebitnom razlazu benda, a njegov odgovor razvukli su u ogroman naslov:

Bili bismo idioti kada bismo sada odlučili prestati!


BRING IT ON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

STEVE'S THE MAN! :banana: :banana: :banana: :banana:
 
STEVE , VOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLIM TE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
axy,postujem tvoje misljenje ali se ne slazem..to je normalno,ukusi se razlikuju...sviranje cijelog novog albuma za mene je sebicno a ne hrabro... mislim da je novi album puno bolji za slusanje nego za sviranje live..ja sam bio na tribini u milanu..vecina ljudi je lose reagirala..na stare stvari je cijela dvorana skakala..ja sam u istoj dvorani gledao ed hunter tour kad je cijela dvorana kljucala od pocetka do kraja...ovo sam vec napisao 100 puta..svirati legacy a ne judas be my guide je SEBICNO
 
Back
Top