Ajde komentirajte malo Bruce Dickinson solo stuff

CroatianTROOPER said:
Ja sam cuo da su nakon Bruceovog odlaska pitali i Paula Di Anno da se ponovo prikljuci bendu sto je on odbijo....(neznam koliko je to istina :? )

Ma di si to cuo? LOL
 
Di´anno ponovo u mejdenima....hahhaha....
Dobra...da definitivno dobra....
Pa to je ko da ti izvade metak iz rane a ti se onda ponovo propucaš.....
 
Prespavani odgovor

Uglavnom sad kad sam si malo odspavao.... kojih 6 sati....Di´anno nije u biti ni bio tako loš pjevaè. Ali nije imao vokalne karakteristike HM pjevaèa, on bi se prije našao u neznam...wex pistolsima?

Ima èisti punk vokal...

A uostalom brijem da Steve ne bi više htio trpit Di´annovo oblokavanje i uzimanje kojeèega....bio je junkie totalni....
 
CroatianTROOPER said:
to sam vidijo da ekipa govori o tome na IM BB....zato i kazem da neznam kolko je to tocno... :eek:

Ma to nema veze sa stvarnošću. DiAnno više nema glas kakav je imao prije dvadeset godina, što je posljedica života s alkoholom i drogama u neograničenim količinama. I da je postojala mrvica želje kod Stevea da ga uzme '94. on ne bi mogao izgurati prvi tjedan turneje bez problema.
 
BoBo said:
Ma to nema veze sa stvarnošću. DiAnno više nema glas kakav je imao prije dvadeset godina, što je posljedica života s alkoholom i drogama u neograničenim količinama. I da je postojala mrvica želje kod Stevea da ga uzme '94. on ne bi mogao izgurati prvi tjedan turneje bez problema.

istina, pa poslusajte samo Di'Annov solo work, pa to je katastrofa ljudi moji...

Sto se tice Maiden related solo projekata, po mom misljenju na prvo mjesto bi isao Blaze, pa Bruce, pa Smith i na kraju Di'Anno
 
Pa Blaze kao Bruceova zamijena i nije bijo tako los...ono imao je svoj stil, svoj glas. ali eto teze je prolazio kod fanova, jer nitko nemoze mijenjati legendarnog Dickinsona....he!" :) Ono bruceov stage performance jednim dijelom i simbolizira maiden...
 
Back
Top