A MATTER OF LIFE AND DEATH

Ivan said:
ne možemo, ali moramo
nepisani kodeks fanatika :D

ako sam čekao ovolko mogu još i 2 mjeseca...sve slađe i slađe...pa to je MAIDEN , moram se još malo strpit i onda nek me voda nosi odnosno njihova muzika
 
Scream for me said:
jebeš skidanje , nije to to , bolje je fino pričekat da izađe i onda ga s guštom vrtit 20 puta dnevno :suck:

jaaako lijepo rečeno, couldn't agree more :suck:

@ ivan - svaka čast za "nepisani kodeks fanatika" ČROO!!! :banana:
 
Gul_Ranek said:
Pas mater... Pohvališ nešto jednom u godinu dana i odmah te napadnu! :D

Moram se suzdržavati! :D

:?
e ak' sam ja tebe skužio šta si htio reći :?
 
Gul_Ranek said:
Ma, ja sam prije pohvalio onu recenziju albuma, a stari prljavi cinik BoBo ju je odmah ispljuvao. :D

a pa mora, zato je on tu (šala)
ma i bolje da čujemo različita mišljenja,
bobo ti radi po principu da ili prvi nešto izkritizira, ili sačeka da vidi sa nitko od nas neće kritizirat pa onda on
u biti tako radi i večina nas :D
 
BoBo said:
3. Brighter Than a Thousand Suns - atomska bomba
5. The Longest Day - iskrcavanje u Normandiji
e gle, ovo je već zbilja čudno
Bobo je 2 pjesme točno pogodio o čemu su :shock:
 
Ivan said:
e gle, ovo je već zbilja čudno
Bobo je 2 pjesme točno pogodio o čemu su :shock:
nije uopce cudno.....
asocijacije nisu uopce teske za ikoga ko se zanima povijescu
 
Gul_Ranek said:
Ma, ja sam prije pohvalio onu recenziju albuma, a stari prljavi cinik BoBo ju je odmah ispljuvao. :D

Sta cu kad sam takvih recenzija vidio mali milion puta. :D

Ivan said:
e gle, ovo je već zbilja čudno
Bobo je 2 pjesme točno pogodio o čemu su :shock:

Ta dva naslova su bila tako ocita da je bilo vrlo tesko ne pogoditi. ;)

Snake said:
nije uopce cudno.....
asocijacije nisu uopce teske za ikoga ko se zanima povijescu

Ako ne ide znanjem onda je tu dobar stari prijatelj Google. LOL
 
ma da, ali asocijacije su zeznuta stvar, nekad pomisliš da je rješenje prejednostavno tako da ga ne napišeš jer misliš da bi se svi toga mogli sjetiti, a nekad pak kad pokopčaš nešto jako teško ipak se ispostavi da je rješenje bizarno lako
btw u vezi the longest daya
ništa od covera zeppelina, ipak vidite i da ovo nije 1.singl
 
Following the announcement of the forthcoming early September release of their new studio album A Matter of Life and Death, Iron Maiden reveal their front cover artwork! The picture can be found here

Also announced is the news that The Reincarnation of Benjamin Breeg will be released as a very special single on 14th August.

Says Steve Harris, “This is a very intense album in many ways and we really wanted to go with a lead track that demonstrated that in the best way, rather than going for a shorter track on the album just to please the chart rules. Benjamin Breeg is a great example of the feel of the album in it’s really heavy riff and lyrically it’s a very dark, atmospheric and powerful song which really epitomizes what the album is all about for us. So it made a natural choice for us.”

In true Maiden style, the single will be released in two special Limited Edition formats, which by content will not be eligible for the UK singles chart. Manager Rod Smallwood explained, “There are various chart rules compliant to number of tracks, the maximum running time, price structure and all the rest of it. As for the new Maiden single - its simple - we’re putting out a two track CD - THE REINCARNATION OF BENJAMIN BREEG and HALLOWED BE THY NAME (Legends Session) and if it’s too long to qualify for the charts, then so be it. We have no problem with it being non-chart eligible.

EMI will also release a special 7” picture disc with collectable sticker of the ‘Crossed Guns’ Logo. B sides to both formats are from last years amazing ‘Radio 1 legends session recorded especially for the Zane Lowe show.


Limited Edition 2 track CD
The reincarnation of Benjamin Breeg
Hallowed be thy Name (Radio 1 ‘Legends’ Session)

Limited Edition 7” picture disc
(To include ‘Crossed Gun Logo’ sticker)
The Reincarnation of Benjamin Breeg
c/w Run To The Hills (Radio 1 ‘Legends’ Session)
The Trooper (Radio 1 ‘Legends’ Session)


THE REINCARNATION OF BENJAMIN BREEG is taken from the forthcoming album, A MATTER OF LIFE AND DEATH full track listing as below.

1. Different World - Smith/Harris - 4.17
2. These Colours Don't Run - Smith/Harris/Dickinson - 6.52
3. Brighter Than a Thousand Suns - Smith/Harris/Dickinson - 8.44
4. The Pilgrim - Gers/Harris - 5.07
5. The Longest Day - Smith/Harris/Dickinson - 7.48
6. Out Of the Shadows - Dickinson/Harris 5.36
7. The Reincarnation of Benjamin Breeg - Murray/Harris - 7.21
8. For The Greater Good of God - Harris - 9.24
9. Lord Of Light - Smith/Harris/Dickinson - 7.23
10. The Legacy - Gers/Harris - 9.20

Iron Maiden undertake a massive Winter European Tour that opens in Denmark on 9th November, culminating in eight UK arena dates at the end of December (including two nights at Earls Court Arena). They will play to nearly 100,000 people in the UK alone! The majority of these shows are already sold out. Please check for details on www.ironmaiden.com for the latest information on ticket availability and for details of tickets just released from Production holds.

IID00002173.JPG
 
14.8?????????????????
:banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:
 
Stvarno predobar cover! Svaka cast onome tko ga je crtao, napokon dostojna zamjena za Riggsa nakon svih ovih silnih godina. Inace po scenografiji lagano podsjeca na naslovnicu singla 2 Minutes to Midnight.

Mislim da ce "crossed guns logo" lagano zavrsiti na zadnjem kraju auta! :D
 
Mislim da je ovo daleko najbolji cover ikada napravljen. Sto puta bolji od DOD-a. Ratnička atmosfera, vidi se da je album dramatičan. P
Bit će zakon nosit majicu AMOLAD. Ovo je baš underground cover, podsječa malo na stare od Megadetha i kao što je Bobo rekao 2MM.
Ovaj cover me podsječa i na film Platon:vod smrti i Kubickov Full Metal Jacket. :cross:
 
Back
Top