Za Boga miloga, jako vazno!!!

BoBo said:
Možda ako obuče normalnu majicu, pusti bradu, ne slini ako vidi nekoga od Maidena, ne počne se tresti ako priđe nekome od njih i postavlja glupa pitanja. :D
mislis glupa pitanja tipa kako se zove daveova zena i slicno?
 
MaidenMadness said:
nemoj se naljutiti ali mislim nekako da nitko nece popusiti da si ti novinar

ma ja sumnjam da ću ići, ali svejedno sam stavio ime.
znam da bi rijetko tko to popušio, ali imam ja drugi plan ako slučajno budem tamo. npr. ulizivat se rodu, rossu, wally-u i pokazat da sam fanatik/freak kakvog nema te da me treabaju pustiti.
ili i najgorem slučaju loviti maidene po milanu i naći hotel u kojem su odsjeli jer se sigurne ne vraćaju nakon prvog koncerta doma :wink:
 
Ivan said:
... ali imam ja drugi plan ako slučajno budem tamo. npr. ulizivat se rodu, rossu, wally-u i pokazat da sam fanatik/freak kakvog nema te da me treabaju pustiti. ...

Misliš da bi ta taktika upalila? hehe. Tada bi backstage bio pun Maiden fanatika.

BTW Wally je u mirovini i neće biti na turneji.

Ivan said:
ili i najgorem slučaju loviti maidene po milanu i naći hotel u kojem su odsjeli jer se sigurne ne vraćaju nakon prvog koncerta doma :wink:

Za to ti treba ili prava informacija gdje se nalaze ili dobra taktika pronalaženja hotela. Teško ćeš slučajno naletiti na njih. Nije Milano Ivanska. ;)
 
Hmm sve bi se to dalo sredit možda ;)
da bar ;)
ako ništa drugo, uvijek nam ostaje nada ;) LOL a i sreća - možda nam se posreći pa upadnemo nekako baš u njihov hostel ili motel buhaha

neka netko prepouči maidenima određen hotel, ful ga nahvali - na taj način da oni požele tamo ići! i onda znaš kamo bi sigurno išli ,,,
e još da smo te sreće
ma meljem bezveze LOL
 
Ivan said:
ma ja sumnjam da ću ići, ali svejedno sam stavio ime.
znam da bi rijetko tko to popušio, ali imam ja drugi plan ako slučajno budem tamo. npr. ulizivat se rodu, rossu, wally-u i pokazat da sam fanatik/freak kakvog nema te da me treabaju pustiti.
ili i najgorem slučaju loviti maidene po milanu i naći hotel u kojem su odsjeli jer se sigurne ne vraćaju nakon prvog koncerta doma :wink:
mislim da ako pokazes da si fanatik da te tek onda nece pustiti
znas fanatizam je los
ako neznas tu pricu raspitaj se kako je navijacki fanatizam vezan uz steffi graf zavrsio kod monike seles
 
BoBo said:
Za to ti treba ili prava informacija gdje se nalaze ili dobra taktika pronalaženja hotela. Teško ćeš slučajno naletiti na njih. Nije Milano Ivanska. ;)

znam, ali nije ni to nemoguće saznati, držim se one da nekad trebaš imati više sreće nego pameti
 
Ivan said:
znam, ali nije ni to nemoguće saznati, držim se one da nekad trebaš imati više sreće nego pameti

I ćorava koka zrno ubode. :wink:

Pametna je uvijek sita. :D
 
BoBo said:
BTW Wally je u mirovini i neće biti na turneji.

a otkad je u mirovini? od kud ti to? si siguran? (nije da ti ne vjerujem nego zbilja 1.put čujem)
 
Back
Top