Za Boga miloga, jako vazno!!!

Maiden croatia

Active Member
Evo ovako..... Upravo pregovaram s talijanima glede organiziranog putovanja na Maidene u Milano...... I onda sam im izvalio to da na koncert idu i tri novinara, odnosno dva novinara i da će mi trebati i tri passice. Oni su, naravno, to odobrili i rekli da im pošaljem zamolbu i rekli su mi kome na koji mail i tako to, te su rekli da neće biti frke dobiti, pa vjerojatno i intervju. E sad..... ja sam jedan od tih novinara, a druge dvije su lažnjak koji ću uvaliti nekome od vas. E sad bi bilo poželjno da neko od vas ima bilo kakve veze sa nekim medije, a ako nema, međusobno se dogovorite (da sad ne favoriziram usere) kome će ići pressice, a ja ću se potruditi napraviti lažnjak, odnosno izmamiti od nekih medija e-mail adrese s domenom tog medija, ili dopuštenje da u njihovo ime pošaljemo nekog, pa da ću im ja poslat izvještaj ili intervju, pa tako i mi i oni zadovoljni.


Dakle, dogovorite se, ko će samnom kao press u backstage?
Dogovorite se do sutra najdalje, a bilo bi i danas poželjno...
 
Jel mogu ja?
Imam 19 al se mogu našminkat da izgledam starije buhaha
Ne really, pisala sam za školski list, a znam ivlasnika "Novi ffoji"u Labinu pa mu mogu nešto uvalit ili tak nešto
????

čudno da se nije više ljudi javilo za pass
 
Maiden croatia said:
sirius odjebi ljubomorno govno jedno

redikulo jedna prepotentna, mene ne zanimaju neki starci što skacu ko majmuni po pozornici a na njihov koncert bi iša jedino poslovno pošto od nedavno radim ko zaštitar tako da ljubomoran nisam, za tvoje dobro savjetovao bih ti da prekineš sa svim internetskim, organizatorskim i medijskim aktivnostima, u protivnom netko ce ti uskoro stati na kraj i moli boga da to budu kolege iz policije a ne bijesna rulja koju godinama zajebavaš
 
siriusblack said:
redikulo jedna prepotentna, mene ne zanimaju neki starci što skacu ko majmuni po pozornici ...

I što onda radiš ovdje među majmunoljupcima?

Ako nisi Maiden fan i imaš problema sa Stipom onda ga lijepo nazovi na mobitel i reci što mu imaš reći. Bar je njegov broj poznat javnosti. Ili odi na njegov blog. Ovo nije forum posvećen Stipi.

Ovdje je Stipe kritiziran kao i na svakom drugom mjestu i svi su upoznati sa svime vezanim uz njega, pa ako žele vjerovati da će dobiti press pass u Milanu to je njihova osobna stvar.
 
ja bi, ali nisam još 100% da ću ići. a mogu bez problema nav+bavit neke potvrdice sa net TV-a ili večernjeg lista
 
Ranko Cop

Nego, ako to stvarno uspijes nabaviti i mi odemo u backstage, moramo li se praviti da smo novinari ili mozemo samo sliniti oko Maidena? :D
 
Gul_Ranek said:
Ranko Cop

Nego, ako to stvarno uspijes nabaviti i mi odemo u backstage, moramo li se praviti da smo novinari ili mozemo samo sliniti oko Maidena? :D
dobra :suck: :suck: hehe
naravno da ćemo se praviti ;) kakvo je to pitanje
Aleksandra Marinović
 
Možda ako obuče normalnu majicu, pusti bradu, ne slini ako vidi nekoga od Maidena, ne počne se tresti ako priđe nekome od njih i postavlja glupa pitanja. :D
 
Back
Top