Tour 2005

BoBo said:
Eh da ... zaboravio sam komad papira plave boje što držim u ruci, a među ostalim piše "Parc des Princes" i "Iron Maiden", koji mi je danas došao poštom. :D
mrziiiiiiim te :D

aj skeniraj to cudo, da vidim kako izgleda
 
Snake said:
mrziiiiiiim te :D

aj skeniraj to cudo, da vidim kako izgleda

:D

Nemam ni skener, ni digitalni aparat, a tlaka mi je ići kod nekoga da je skenira.
 
BoBo said:
:D

Nemam ni skener, ni digitalni aparat, a tlaka mi je ići kod nekoga da je skenira.
you ugly bitch :D

koje ste vi srece :(
ja ni para, ni pameti za Park Prinčeva

iako ima jos pola godine do koncerta, molim vas da se i za mene provedete :(
 
Malo je pretjerano da se digne fama, ali nije daleko od istine, a i finska se rasprodala. Takoðer idem u Pariz, ali kao novinar, pa je firma u moje ime veæ poslala press zamolbu za koncert. Mailom je odgovoreno da je sve ok, ali da prièekamo, jer æe akreditacije slati oko Nove godine.
 
BoBo said:
Prije par minuta je službeno je potvrðen tvoj posjet travnjaku na Parku prinèeva. :metal:
:edkiss: odlièno, vaše velièanstvo javite mi kad budete spremni da mi i službeno uruèite pozivnicu za ples na parku prinèeva :evil:
 
bilo bi super kad bi maideni na novoj turneji svirali flight of icarus.....to je po meni jedna od najboljih njihovih pjesama, a nisu je svirali od 86....mislim da je ponovo vrijeme za flight.... :)
 
najte decki prizivati losu sudbinu...
Maideni ce DOCI u HR jer su obecali :)
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
a jesam nepokvarljivi optimista, zar ne?! :)
 
HijenA said:
najte decki prizivati losu sudbinu...
Maideni ce DOCI u HR jer su obecali :)
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
a jesam nepokvarljivi optimista, zar ne?! :)


pa dave je obeæao da æe se vratiti, imaš snimku te reèenice na cmar netu, a siguran sam da dave nije lažljivac. MAIDENI ÆE DOÆI U HR PONOVNO
 
Ivan said:
pa dave je obeæao da æe se vratiti, imaš snimku te reèenice na cmar netu, a siguran sam da dave nije lažljivac. MAIDENI ÆE DOÆI U HR PONOVNO
da, samo je pitanje kada? sljedece ili za 5-6 godina?

nego da se vratimo na temu..

suska se o koncertu Maidena u Svicarskoj, blizu Zuricha. Ako se to obistini, nazalost, bit cu udaljen samo 1-2 autom od doticne lokacije :D
 
DA, maideni su i službeno potvrdili koncert u Zurichu, inace momentalno mi jako interesantan taj koncert u švicarskoj, pa ako je možda tko zainteresiran....
 
pa ja sam zainteresiran, ali me starci neæe pustit ni da maideni ponovo doðu u HR. dok ne budem student. sory :| a pa ako maideni doðu u hr uza 2-3 godine bit æu tamo sigurno, a da i doðu za 5 godina OK. pa zadnji put su došli nakon 17. bolje 5, nego 17
 
Back
Top