Tour 2005

BoBo

Active Member
V


VI

25/06/2005 FRANCE - Paris, Parc De Princes (45-67 euros) .... CroatianTROOPER, BoBo, Maiden croatia
28/06/2005 NORWAY - Oslo, Spectrum
29/06/2005 NORWAY - Oslo, Spectrum

VII

06/07/2005 FINLAND - Helsinki, Hartwall Arena (47-51)
09/07/2005 SWEDEN – Gothenburg, Ullevi Stadium (41-49)

VIII
 
Trooperu ... rent a car i na turneju od Pariza do Geteborga (Bruce je rekao da je to posljednji koncert u Europi)? 6-7 koncerata. Vjerojatno Graspop u Belgiji i Roskilde u Danskoj.
 
jel si mislio da je to zadnji koncert za maidene u europi pa da su gotovi ili nešto drugo, nisam te shvatio
 
BoBo said:
Trooperu ... rent a car i na turneju od Pariza do Geteborga (Bruce je rekao da je to posljednji koncert u Europi)? 6-7 koncerata. Vjerojatno Graspop u Belgiji i Roskilde u Danskoj.
ali....ali.....to je malo :|
 
BoBo said:
Trooperu ... rent a car i na turneju od Pariza do Geteborga (Bruce je rekao da je to posljednji koncert u Europi)? 6-7 koncerata. Vjerojatno Graspop u Belgiji i Roskilde u Danskoj.
Bobo mislim da je to preskupo....plati auto, palti gorivo, štrapc......ali nije jednostavnije s nekim valkom ili neki ultra jeftinim avijonom... :eek:
 
CroatianTROOPER said:
Bobo mislim da je to preskupo....plati auto, palti gorivo, štrapc......ali nije jednostavnije s nekim valkom ili neki ultra jeftinim avijonom... :eek:

Ovisi što hoćeš ... jedan koncert će te doći najmanje 200 eura (zapadna i sjeverna Europa). Rent a car je skup ... oko 800 eura za 20 dana + oko 300 eura za gorivo. Ali ako idu četiri osobe onda je to prihvatljivo. S avionom i vlakom nema šanse da ćeš proći tako jeftino. Samo što su karte 30-50% skuplje nego prošle godine.

Ali tu će biti i dio po istočnoj europi koja je masu jeftinija.
 
Koncert u Švedskoj rasprodan za manje od 2 i pol sata!

Prodano 50650 ulaznica u prvih 90 minuta! Ovisno o kolicini opreme za stage, organizator doticnog koncerta razmislja o pustanju u prodaju dodatnih 8000 ulaznica. Suska se i o extra koncertu, no zasad nista nije potvrdjeno.

E ovo se zove statistika
 
Šteta što ne doðu još jednom u Hrvatsku ili barem malo bliže od Pariza :(
Nekak sam ih se baš zaželio opet vidit.
 
:roll: Oce li maideni na novoj turneji svirat samo pjesme sa prva 4 albuma, zato što s tom turnejom ce promovirat njihov novi dvd ili ce setlista bit ipak malo opširnija..??
 
Mr. Trooper your ticket is on a way to Split. :D

Što se tiče setliste, mani najviše odogovara što više rijekto izvođenih pjesama uživo s prva 4 albuma. Neka ostale ostave za sljedeće turneje.
 
BoBo said:
Mr. Trooper your ticket is on a way to Split. :D

Što se tiče setliste, mani najviše odogovara što više rijekto izvođenih pjesama uživo s prva 4 albuma. Neka ostale ostave za sljedeće turneje.
i agree
 
isjecak iz newslettera:

The band will be basing the set list on their seminal classics from their early years including the likes of ‘Run To The Hills’, ‘The Trooper’ and ‘Phantom Of The Opera’ and other tracks that they haven’t performed for many years.
 
In response to unprecendented demand with all 11,000 tickets for Iron Maiden's concert at the Hartwell Areena selling out within 50 minutes this morning, a second show has been added for the 7th July 2005. Rod Smallwood responded, 'When we heard that tickets had gone so fast and that callers were continuing to plead for a second show, we just had to add another date.'
 
Je, kako su samo tako brzo uspjeli organizirati drugi koncert. ;)

Evo Stipinog članka u Slobodnoj

http://www.slobodnadalmacija.hr/20041102/mozaik04.asp

Malo je pretjerao u nekim brojkama i Parizu da je skoro rasprodan, ali neka.
 
pa dobro jebote stipe je svestrana osoba. organizira koncerte, pise u novinama. zeni se...jebo te jos malo i imati ce vise zanimacija nego bruce
 
Eh da ... zaboravio sam komad papira plave boje što držim u ruci, a među ostalim piše "Parc des Princes" i "Iron Maiden", koji mi je danas došao poštom. :D
 
Back
Top