Organizirano u Milano

Status
Not open for further replies.
Ja mislim da je najbolje da se ne ide. Ustedit cete novce i zivce. ;)

Jest da necete vidjeti Maidene, ali ne mozete imati i novce i ovce. ;)
 
jedno pitanje.
Mislim da će većinu ovdje prisutnih zanimati.
Stipe :headbang:

1. Kada, kome, kako i gdje predajemo lovu (tih 300kn)?
2. Kad se nakraju kreće, u petak ili subotu?
3. Šta je s passom?

:deal:
 
axy said:
jedno pitanje.
Mislim da će većinu ovdje prisutnih zanimati.
Stipe :headbang:

1. Kada, kome, kako i gdje predajemo lovu (tih 300kn)?
2. Kad se nakraju kreće, u petak ili subotu?
3. Šta je s passom?

:deal:
:?
 
Čovjek je u Zagrebu,on i ja haračimo po močvari! Nema interneta tu, cut him some slack!

Aky sta tolko napadaš za taj pass? REko je da će vidjet kome će ga dat kad ih dobije, svi ovi ljudi na forumu bi ga htjeli dobit!

P.S. ja mu dao pare za milano!
 
čmarec said:
Čovjek je u Zagrebu,on i ja haračimo po močvari! Nema interneta tu, cut him some slack!

Aky sta tolko napadaš za taj pass? REko je da će vidjet kome će ga dat kad ih dobije, svi ovi ljudi na forumu bi ga htjeli dobit!

P.S. ja mu dao pare za milano!

ne napadam, nego pitam. rekao je da će reći do kraja 4 mjeseca, sada je kraj petog i ništa se nezna. zato pitam (drugi put). netrebaš ga branit jer ga nitko ne napada

ako si ti dao, pitaj ga onda kome trebamo dat pare mi ostali
:suck: :suck:
 
axy said:
ne napadam, nego pitam. rekao je da će reći do kraja 4 mjeseca, sada je kraj petog i ništa se nezna. zato pitam (drugi put). netrebaš ga branit jer ga nitko ne napada

ako si ti dao, pitaj ga onda kome trebamo dat pare mi ostali
:suck: :suck:

njemu moraš poslat , već bi bio krajnji rok :wink:
 
Pa pare je reko da njemu uplatis preko postanske uputnice!

A to što je reko do kraja 4. mjeseca...reko je on puno toga i uopće ga ne branim neg sam kažem da nije imo net tu u zg!
 
šta na onu adresu od maiden fan cluba, ono šta on ima i stranicu?
hmm to mi je nekako promaklo ...
:? poslat ću odmah sutra ;)
 
ako ne znaš kuda poslat novce pošalji mi pm, i ja ću ti dat svoju adresu. ja ću ti čuvat novce dok se vi ne dogovorite LOL LOL LOL LOL :err:
 
Gul_Ranek said:
Mislim da je red da to Stipe svima fino javno kaze, da svi znamo na cemu smo.
slažem se.
zato nisam ništa ni pitala, jer sam mislila da će on sam napisat. eto.
nego stvarno, na koju adresu da pošaljem?
 
Scream for me -> Read up. Nije se vec duze vremena javio, niti sa konacnim detaljima (kad se krece, koliko dana se ostaje) niti sa detaljima placanja.
 
ma pazi, mislim da nije u redu da se stavi obavijest na čmar, a ovdje ne. Ako ništa drugo, može tu napisat da je obavijest na tom linku kojeg si dao. Tamo piše da treba lovu dat do 20.5.
Ako može postat na čmaru 22.5., onda može i tu.
Svaki dan sam ovdje na forumu i tu nije ništa bilo rečeno.
Pa šta nije logičnije stavit tu obavijest na ovaj forum, koji je btw baš za maiden fanove, nego na čmar gdje svi pljuju po stipetu?
da nebi neko krivo shvatio da sad ja pljujem po ikome, samo smatram da bi ovaj forum trebao imat neku prednost.

whatever. nazvat ću ga na mob pa vidit šta se može napravit.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top