Organizirano u Milano

Status
Not open for further replies.

Maiden croatia

Active Member
Dakle... oćemo li u Milano, ili negdje drugdje. Glede milana čuo sam se s organizatorima i ulaznice nas za sada sigurno čekaju do 01.05. Imam člana obitelji u Milanu, pa bi ih on osobno podignuo čim pošaljemo novac i meni poslao, nešto slično ko u Poljskoj, samo što ćemo ovog puta ulaznice dobiti već u petom misecu u svoje ruke. Našao sam ultra dobar bus sa DVD-om za gledanje filmova, i nadam se da će biti sa preko 30 ljudi, što bi ovaj bus napravilo bar donekle rentabilnim. Za manje od 30 ljudi išli bismo istim busem kao i u Poljsku. Cijena će i ovoga puta biti ful prihvatljiva, iako još nije definirana. Mislim da će biti jeftinije nego za Poljsku.


Što kažete, ako ste za, da se bacim na sređivanje tog i da za koji dan saznam cijenu, ili idete u svom aranžmanu. Inače, dan kad je koncert je subota, a ide se u petak popodne. Za one iz Zg... i dalje na onu stranu, biti će u cijenu karte uključen i put iz Zg u Rijeku di ćemo ih pokupiti.
 
Inače... završavam pregovore sa Trade Air-om www.trade-air.com koji bi nas pokupio avionom iznajmljenim u Dalmaciji i Zg, pa ravno u Milano i nazad. Mislio sam da je to jako skupo, pa nisam mogao virovati kako bi to moglo doći jeftino. Rekli su se javiti u ponedjeljak sa konačnom cijenom.
 
Ako je to pouzdano ja sam za; ali prije javi troškove i sve s tim povezano ;)
can't wait
:suck: :suck: :suck:
 
e izvrsno! i ja bi volija organizirano do milana a tako i nomadzadar. Mi bi išli 99%. vjerojatno bi kod kuce bio vec 3.12 na vecer??? Jer odma prekosutra 5.12 letim za stutgart :)
 
mislim da će biti povoljnije od poljske... već mi se mobitelom javilo 7 stopostotnih... bez obzira na cijenu... među njima pola njih od lani...
 
ne malo mi je čudno da nije napisao baš ništa. zato, sorry. ma, ovo za pare ću nekako rješit, možda ako mi bude falilo 100 kn budem gladovao 5 dana ali ću vidjet te maidene. :D
 
australija je malo ljuta, jer dugo nisu tamo bili, pa se nadam da će ih posjetiti. E, tamo bi vridilo ići....

P.S. Čisto da znate, karta je 36 Eura, iliti oko 270kn.
 
Piši i mene na te stopostotne ako misliš svima odjednom naručivat karte. Ja idem sigurno. Lova je već tu. Just say it.
:suck: :suck:
 
@Bobo: Definitivno. U zadnjih par godina su se pretvorili u jednu veliku korporaciju koju zanimaju samo pare. Sto bih dao da sam mogao vidjeti Maidene na vrhuncu, od World Slavery pa do Seventh Toura...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top